d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev17879808182664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,385
Joined: Nov 6 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2009 04:19am
Quote (kleksiq @ Tue, Jun 9 2009, 12:16pm)
Co do ostatnich wyborów
http://vader.joemonster.org/upload/zwg/1981438bc0ee89jenna.png


fajna
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Jun 9 2009 05:54am
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Jun 9 2009 07:16am




Banned
Posts: 5,468
Joined: Oct 21 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 9 2009 07:25am
Quote (Viking SM @ Tue, Jun 9 2009, 01:16pm)
http://i42.tinypic.com/2dspe34.jpg

http://i40.tinypic.com/28gzfic.jpg

http://i42.tinypic.com/v6tel1.jpg


:rofl: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jun 9 2009 09:34am
Quote (yaro @ Tue, Jun 9 2009, 12:54pm)
http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_buZPSo


pierdolony







Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiązani do wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka autentycznych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone warto zauważyć, że QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała poważnego wypadku...

P = problem zgłoszony przez pilota
O = Odpowiedź mechaników

P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany.
O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego.

P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania przyziemia bardzo twardo.
O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania.

P: Coś się obluzowało w kokpicie.
O: Coś umocowano w kokpicie.

P: Martwe owady na wiatrochronie.
O: Zamówiono żywe.

P: Autopilot w trybie ''utrzymaj wysokość'' obniża lot 200 stóp/minutę.
O: Problem nie do odtworzenia na ziemi.

P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym.
O: Ślady zatarto.

P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki.
O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu.

P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic.
O: Właśnie po to są.

P: Układ IFF nie działa.
O: Układ IFF zawsze nie działa, kiedy jest wyłączony.

P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknięta.
O: Przypuszczalnie jest to prawda.

P: Brak silnika nr 3.
O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach.

P: Samolot śmiesznie reaguje na stery.
O: Samolot upomniano by przestał, latał prosto i zachowywał się poważnie.

P: Radar mruczy.
O: Przeprogramowano radar by mówił.

P: Mysz w kokpicie.
O: Zainstalowano kota.

P: Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos.
O: Usunięto pilota z samolotu.

P: Zegar pilota nie działa.
O: Nakręcono zegar.

P: Igła ADF nr 2 szaleje.
O: Złapano i uspokojono igłę ADF nr 2.

P: Samolot się wznosi jak zmęczony.
O: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK.

P:3 karaluchy w kuchni.
O:1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jun 9 2009 10:08am
Quote (MRCN @ Tue, Jun 9 2009, 05:34pm)
pierdolony







Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiązani do wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka autentycznych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone warto zauważyć, że QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała poważnego wypadku...

P = problem zgłoszony przez pilota
O = Odpowiedź mechaników

P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany.
O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego.

P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania przyziemia bardzo twardo.
O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania.

P: Coś się obluzowało w kokpicie.
O: Coś umocowano w kokpicie.

P: Martwe owady na wiatrochronie.
O: Zamówiono żywe.

P: Autopilot w trybie ''utrzymaj wysokość'' obniża lot 200 stóp/minutę.
O: Problem nie do odtworzenia na ziemi.

P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym.
O: Ślady zatarto.

P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki.
O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu.

P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic.
O: Właśnie po to są.

P: Układ IFF nie działa.
O: Układ IFF zawsze nie działa, kiedy jest wyłączony.

P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknięta.
O: Przypuszczalnie jest to prawda.

P: Brak silnika nr 3.
O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach.

P: Samolot śmiesznie reaguje na stery.
O: Samolot upomniano by przestał, latał prosto i zachowywał się poważnie.

P: Radar mruczy.
O: Przeprogramowano radar by mówił.

P: Mysz w kokpicie.
O: Zainstalowano kota.

P: Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos.
O: Usunięto pilota z samolotu.

P: Zegar pilota nie działa.
O: Nakręcono zegar.

P: Igła ADF nr 2 szaleje.
O: Złapano i uspokojono igłę ADF nr 2.

P: Samolot się wznosi jak zmęczony.
O: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK.

P:3 karaluchy w kuchni.
O:1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł.

gz, spisane z cd action -.-
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jun 9 2009 10:13am
Quote (fro5tbite @ Tue, Jun 9 2009, 05:08pm)
gz, spisane z cd action -.-


nie chcialem offtopowac. btw. co za roznica tardzie jebany ?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jun 9 2009 10:21am
Quote (MRCN @ Tue, Jun 9 2009, 06:13pm)
nie chcialem offtopowac. btw. co za roznica tardzie jebany ?

Zamiast offtopowac mozna po prostu NIE PISAC NIC, a tardem mozesz swojego starego nazywac.
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Jun 9 2009 10:46am
Quote (fro5tbite @ Tue, Jun 9 2009, 06:21pm)
Zamiast offtopowac mozna po prostu NIE PISAC NIC, a tardem mozesz swojego starego nazywac.


on jest lekko nadpobudliwy więc nie warto dyskutować


Banned
Posts: 1,599
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 9 2009 11:39am
Quote (sow_ozi @ Tue, 9 Jun 2009, 18:46)
on jest lekko nadpobudliwy więc nie warto dyskutować


http://i2.pinger.pl/pgr498/442e774b0022ca4a47c262fe/zaliczone.JPG


:DDDDDDDDDDD przejebane
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182664Next
Closed New Topic New Poll