:D dobry masz tytoń? ja się do tego swojego za 60zł 500g tak przyzwyczaiłem że wole go od Polskich szlugów -_-
Tak, jest ok :+) płacę różnie, zależy czy biorę od Ukraińca czy od Pana Rysia. Od Ukra mam za 5 dych, a Rysiek sprzedaje za 60 zł. Jeden i drugi jest dobry i mi smakuje, w tym miesiącu kupiłem może jedną paczkę oryginałów, jak sobie nie zdążyłem 500g załatwić.