Quote (Bozia @ Aug 21 2016 09:02pm)
co to za premka? wygląda jak połączenie borsuka i gw panthery :huh:
papierowy td z wieżą, 60km/h, 246 penetracji i 490dmg na zwykłym pocisku, ładuje 10.7 bez czekolady, z bia i dosyłaczem
przebija bez problemu, kamo trochę biedne, ale teraz perka robie, może trochę się polepszy
generalnie 2k dmg robisz 4 hitami i masz 50k na czysto za wina, jakieś 30k za porażkę