d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1783784785786787805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 22 2016 01:16am
Chujnia bo nie dali kodów na gameskonie :(
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Aug 22 2016 09:22am
Quote (Bozia @ Aug 21 2016 09:02pm)
co to za premka? wygląda jak połączenie borsuka i gw panthery :huh:


papierowy td z wieżą, 60km/h, 246 penetracji i 490dmg na zwykłym pocisku, ładuje 10.7 bez czekolady, z bia i dosyłaczem
przebija bez problemu, kamo trochę biedne, ale teraz perka robie, może trochę się polepszy
generalnie 2k dmg robisz 4 hitami i masz 50k na czysto za wina, jakieś 30k za porażkę
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Aug 22 2016 02:42pm
Quote (Yugi @ Aug 22 2016 03:22pm)
papierowy td z wieżą, 60km/h, 246 penetracji i 490dmg na zwykłym pocisku, ładuje 10.7 bez czekolady, z bia i dosyłaczem
przebija bez problemu, kamo trochę biedne, ale teraz perka robie, może trochę się polepszy
generalnie 2k dmg robisz 4 hitami i masz 50k na czysto za wina, jakieś 30k za porażkę


potwierdzam,w kilka dni stalem sie milionerem :rolleyes:
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Aug 22 2016 02:46pm
Quote (Yugi @ 22 Aug 2016 17:22)
papierowy td z wieżą, 60km/h, 246 penetracji i 490dmg na zwykłym pocisku, ładuje 10.7 bez czekolady, z bia i dosyłaczem
przebija bez problemu, kamo trochę biedne, ale teraz perka robie, może trochę się polepszy
generalnie 2k dmg robisz 4 hitami i masz 50k na czysto za wina, jakieś 30k za porażkę


ile za tego skurwysyna sobie liczy wg? xd
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Aug 22 2016 03:04pm
Quote (Bozia @ Aug 22 2016 09:46pm)
ile za tego skurwysyna sobie liczy wg? xd


chyba 170pln za sam tenk
https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wot-portal

This post was edited by Ventris on Aug 22 2016 03:04pm
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Aug 22 2016 03:07pm
Quote (Ventris @ 22 Aug 2016 23:04)


no pojebani :(te 100-120 jeszcze bym może dał, ale prawie 2 stówy za piksele to w chuj przegięcie
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Aug 22 2016 03:52pm
Quote (Bozia @ Aug 22 2016 10:07pm)
no pojebani :(te 100-120 jeszcze bym może dał, ale prawie 2 stówy za piksele to w chuj przegięcie


za lwa czy inne 8mki (chociaz nie wszystkie) 2 stowki to standard

This post was edited by Ventris on Aug 22 2016 03:53pm
Member
Posts: 1,082
Joined: Jun 2 2015
Gold: 2,181.00
Aug 22 2016 06:05pm
chujowa gra, wolę Diablo 2.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 22 2016 09:25pm
Quote (Yugi @ 22 Aug 2016 17:22)
papierowy td z wieżą, 60km/h, 246 penetracji i 490dmg na zwykłym pocisku, ładuje 10.7 bez czekolady, z bia i dosyłaczem
przebija bez problemu, kamo trochę biedne, ale teraz perka robie, może trochę się polepszy
generalnie 2k dmg robisz 4 hitami i masz 50k na czysto za wina, jakieś 30k za porażkę


Na full camo świeci sie jak pojebany. Gra sie nim na zasięg radia, nie zasięg widzenia.
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Aug 22 2016 09:27pm
czolg czolga czolgiem pogania
Go Back To Polska Topic List
Prev1783784785786787805Next
Add Reply New Topic New Poll