Quote (Lander @ 6 Mar 2015 13:16)
chyba ze opy maja oczy, serio czasem jak patrze jak te niby niewidzilne champy biegaja miedzy przeciwnikami to sie smieje
dobrze się ustawić novą to 90% sukcesu. W teamfighcie ciężko wypatrzeć takich cichociemnych xd
/e: z drugiej strony ja nawet 30 lvl nie mam, więc nie pyskuję, bo nie wiem jak na rankach jest :/
This post was edited by Bozia on Mar 6 2015 07:06am