Quote (Antyone @ Aug 12 2013 05:17pm)
jak to jest teraz z tym mmr, bylem w plat 4 i bylem przed typkami z plat 2/3 ?
no dywizje zrobili zeby boostowane gimby w szkole sie chwalili 'o, patrz mam djament ty jebany sliverze'. dalej wszystko opiera sie na elo, tylko jest ukryte
najlepszym przykladem jest ten screen moj, gdzie jestem first pickiem z gold2 a podemna sa platyny i diament ;d