d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev177787980811715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Nov 20 2012 10:17am
Quote (vipszczur @ 20 Nov 2012 17:51)
jest to biznes na ktorym tracisz. kazdy gem na ah jest tanszy niz jego zrobienie u jubilera


boterzy cala zarobiona kase ktora nie miesci im sie na kontach pakuja w gemy z tego co wiem
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 20 2012 10:18am
Quote (MuFfaS @ 20 Nov 2012 16:17)
przyjaciele cala zarobiona kase ktora nie miesci im sie na kontach pakuja w gemy z tego co wiem
uwazaj na slowa w tym temacie, podobno jak za komuny tutsj

This post was edited by kaaba on Nov 20 2012 10:18am
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 20 2012 10:31am
Quote (MuFfaS @ 20 Nov 2012 17:17)
boterzy cala zarobiona kase ktora nie miesci im sie na kontach pakuja w gemy z tego co wiem


no bez kitu nic takiego o czym mowisz nie istnieje
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 20 2012 10:39am
Quote (vipszczur @ 20 Nov 2012 17:31)
no bez kitu nic takiego o czym mowisz nie istnieje


To wytlumacz czemu gemy byly po 5kk a teraz są po 18kk. Myślisz, ze komuś znudzilo się dupowanie i dlatego ceny wzrosly?;)
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 20 2012 11:05am
da sie odpalic 2razy diablo3 na jednym kompie tak jak diablo2 ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 20 2012 11:06am
Quote (maniaq @ 20 Nov 2012 18:05)
da sie odpalic 2razy diablo3 na jednym kompie tak jak diablo2 ?


tak
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Nov 20 2012 11:07am
Quote (vipszczur @ 20 Nov 2012 18:31)
no bez kitu nic takiego o czym mowisz nie istnieje


nie bo po co ;p
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 20 2012 11:09am
Quote (1970 @ 20 Nov 2012 18:06)
tak


niby jak ??
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Nov 20 2012 11:16am
Quote (maniaq @ Nov 20 2012 07:09pm)
niby jak ??


inne foldery i dopisek w lini drugiego. nie wiem jak, tak slyszalem
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 20 2012 11:27am
Quote (Krul_Zmywaka @ 20 Nov 2012 18:16)
inne foldery i dopisek w lini drugiego. nie wiem jak, tak slyszalem


to nie dziala jak zmienisz nazwe folderu nawet jak odpalisz drugie diablo nawet przez sandboxa to pisze ze 1jest juz uruchomione a niechce mi sie instalowac vm bo to zre procka/pamieci wogole kompa zre generalnie
Go Back To Polska Topic List
Prev177787980811715Next
Add Reply New Topic New Poll