Quote (Krul_Zmywaka @ 20 Nov 2012 18:16)
inne foldery i dopisek w lini drugiego. nie wiem jak, tak slyszalem
to nie dziala jak zmienisz nazwe folderu nawet jak odpalisz drugie diablo nawet przez sandboxa to pisze ze 1jest juz uruchomione a niechce mi sie instalowac vm bo to zre procka/pamieci wogole kompa zre generalnie