d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev177787980811961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 14 2011 04:12pm
Quote (imnoise @ 14 Nov 2011 22:03)
chyba zgwałci  :lol:

fajnie, ze wrocil watek Merle. juz myslalem, ze o nim zapomniano.


Merl to postać z przyszłością, namiesza jeszcze konkretnie jeżeli scenarzyści będą trzymać się fabuły komiksowej
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2011 04:36pm
I co robily te postacie na koncu nowego odc The Walking dead?
Zaintrygowalo mnie to cholernie. Zgadzam sie ze motyw tego dzieciaka jest zdecydowanie za dlugo.
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Nov 14 2011 04:41pm
Quote (vbnm @ Nov 15 2011 12:36am)
I co robily te postacie na koncu nowego odc The Walking dead?
Zaintrygowalo mnie to cholernie. Zgadzam sie ze motyw tego dzieciaka jest zdecydowanie za dlugo.


Chińczyk chciał przeruchać córkę gospodarza w opuszczonej stodole. Główne wejście było zablokowane, więc wszedł chyba przez drabinę do góry... jak spojrzał na dół to zobaczył, że jest tam od chuja szwednaczy. Odcinek się skończył na tym, że ta dupaka do niego przybiegła i oboje zaczęli obserwować drzwi, które były dosyć ostro napierane przez zombie :drool:
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2011 04:43pm
Quote (FrogI @ 15 Nov 2011 00:41)
Chińczyk chciał przeruchać córkę gospodarza w opuszczonej stodole. Główne wejście było zablokowane, więc wszedł chyba przez drabinę do góry... jak spojrzał na dół to zobaczył, że jest tam od chuja szwednaczy. Odcinek się skończył na tym, że ta dupaka do niego przybiegła i oboje zaczęli obserwować drzwi, które były dosyć ostro napierane przez zombie :drool:



a co robily szwedeacze w stodole na farmie wujka weterynarza? :o
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Nov 14 2011 04:44pm
Quote (vbnm @ Nov 15 2011 12:43am)
a co robily szwedeacze w stodole na farmie wujka weterynarza? :o


No właśnie nie wiem. Wydaję mi się, że wrzucali tam ciała swojej rodziny/znajomych, którzy tam mieszkali i zostali zatruci.
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2011 04:46pm
Quote (FrogI @ 15 Nov 2011 00:44)
No właśnie nie wiem. Wydaję mi się, że wrzucali tam ciała swojej rodziny/znajomych, którzy tam mieszkali i zostali zatruci.



w sumie to ma sens...
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Nov 14 2011 04:48pm
Quote (vbnm @ Nov 15 2011 12:46am)
w sumie to ma sens...


Jestem ciekaw, czy kiedyś znajdzie ich ten murzyn z dzieciakiem..
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 14 2011 05:13pm
Dobre odcinki dextera jak i walking dead. Jestem ciekaw co z ta stodola bedzie dalej.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 15 2011 08:54am
LOL.

Ale dojebali 'ANIMACJE' na poczatku nowego odcinka Terra Novy ... ( Lowienie ryb )
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 15 2011 09:29am
Quote (zYwi3c @ Nov 15 2011 03:54pm)
LOL.

Ale dojebali 'ANIMACJE' na poczatku nowego odcinka Terra Novy ... ( Lowienie ryb )


Leze, hahaha.
Go Back To Polska Topic List
Prev177787980811961Next
Add Reply New Topic New Poll