d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17778798081206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:23pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:23am)
Nah. Dorzucam do listy larry 7 i preya.
I duke nukem mp i serious sama.
Kurwa malo gier przeszedlem w zyciu.


Zaraz ci dam fajna gre. Tylko znajde. Chwilka.

http://www.kongregate.com/games/Rete/dont-shit-your-pants
Zdobylem wszystkie acziwmenty :D Próbuj! Tak przed snem.

e; kurwa mac siriusa na hamachi tyle razy z kims przechodzilem ze znam ta gre na pamiec :D first encounter, 2nd oraz ss2 :D

This post was edited by luksus on May 15 2011 07:27pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:27pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:23)
Zaraz ci dam fajna gre. Tylko znajde. Chwilka.

http://www.kongregate.com/games/Rete/dont-shit-your-pants
Zdobylem wszystkie acziwmenty :D Próbuj! Tak przed snem.


Dlaczego jeszcze mnie nie dodales do fl na kongu? Nie ma mnie przy kompie wiec jutro zagram, ale tytul kojarze.
Btw masz xfire?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:27pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:27am)
Dlaczego jeszcze mnie nie dodales do fl na kongu? Nie ma mnie przy kompie wiec jutro zagram, ale tytul kojarze.
Btw masz xfire?


Nie mam na lapku, moze jutro zainstaluje.
Nie pamietam passow na kongregate.
Piszesz z telefonu? :o
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:33pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:27)
Nie mam na lapku, moze jutro zainstaluje.
Nie pamietam passow na kongregate.
Piszesz z telefonu? :o


No juz od kilku godzin siedze na telefonie.
Dobra zaraz wykurwiam spac bo wstaje o 11 i zaczynam nolife.

Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:34pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:33am)
No juz od kilku godzin siedze na telefonie.
Dobra zaraz wykurwiam spac bo wstaje o 11 i zaczynam nolife.


lol no zobacz to tak jak ja :DDD
kebaba bym zjadł :( Ale to jutro.
Dobranoc.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:39pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:34)
lol no zobacz to tak jak ja :DDD
kebaba bym zjadł :( Ale to jutro.
Dobranoc.


Na mnie czekaja epickie kabanosy i buleczki <3
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
May 15 2011 10:32pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 03:39am)
Na mnie czekaja epickie kabanosy i buleczki <3


ta moje ulubione
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 04:16am
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:39am)
Na mnie czekaja epickie kabanosy i buleczki <3


Witam.

Nerdzenie rozpoczęte?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 04:22am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:16)
Witam.

Nerdzenie rozpoczęte?


Wlasnie zjadlem kabanosy i zaczynam nakurwiac w wota.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 04:26am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:22am)
Wlasnie zjadlem kabanosy i zaczynam nakurwiac w wota.


Aaaa, czolgi... Czekaj.. kupiles premium? :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev17778798081206Next
Add Reply New Topic New Poll