Quote (LoQ @ Aug 12 2010 02:54am)
wróciłem z imprezy, pograłem chwilę w przechodzenie d2 na hc i nie wiem co dalej :<
ja już wiem co dalej bede robil
HEHE
czekamy az zacznie switac ;D
muszę to napisac
JESTEM POD WRAŻENIEM SWOICH ZDOLNOŚCI ALCHEMICZNYCH RLY
WYPIŁEM Z 0.5L TEGO WINKA I JUZ GRA HAHA
BEZ DROŻDŻY XD
This post was edited by Druciak on Aug 11 2010 06:59pm