d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev177787980812653Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 06:08pm
Quote (Antyone @ Aug 12 2010 12:03am)
witam wszystkich, ponownie.


Chej
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 06:10pm
kinggminin

This post was edited by Crashbird on Aug 11 2010 06:18pm
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 11 2010 06:19pm
jaki spam omg
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Aug 11 2010 06:26pm
gram sobie w diabelka 2
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 11 2010 06:33pm
Odpaliłem ściąganie Incepcji i idę spać, gn :)
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 11 2010 06:34pm
Quote (colos @ 12 Aug 2010 01:19)
jaki spam omg


no troche ;d
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 06:53pm
lol jestem
znowu sie udało z winiaczem
jest mocny hahaha

tym razem nawet bez drozdzy było Xd same sliwki i gruszki haha
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 11 2010 06:54pm
wróciłem z imprezy, pograłem chwilę w przechodzenie d2 na hc i nie wiem co dalej :<
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 06:56pm
Quote (LoQ @ Aug 12 2010 02:54am)
wróciłem z imprezy, pograłem chwilę w przechodzenie d2 na hc i nie wiem co dalej :<


ja już wiem co dalej bede robil

HEHE
czekamy az zacznie switac ;D

muszę to napisac
JESTEM POD WRAŻENIEM SWOICH ZDOLNOŚCI ALCHEMICZNYCH RLY
WYPIŁEM Z 0.5L TEGO WINKA I JUZ GRA HAHA
BEZ DROŻDŻY XD

This post was edited by Druciak on Aug 11 2010 06:59pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 11 2010 07:32pm
nie spać, zwiedzać!
Go Back To Polska Topic List
Prev177787980812653Next
Closed New Topic New Poll