d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 08:02am
2-2
ManU powinno konczyc w 10
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 08:06am
Quote (Shapiro @ 19 Sep 2010 16:02)
Nie rozumiem po co on sie ruszal z tego muru.. Przeciez po to tam stal zeby zablokowac ten strzal..


to samo pomyślałem
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Sep 19 2010 08:21am
Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 16:02)
2-2
ManU powinno konczyc w 10


3:2
+ webb jest sędzią ;DD
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 08:22am
Quote (Rzoolberd @ Sep 19 2010 02:21pm)
3:2
+ webb jest sędzią ;DD


O'shea dorzucil pilke na 3-2 a chwile wczesniej powinien zobaczyc czerwona kartke

This post was edited by Madrista on Sep 19 2010 08:24am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 08:25am
Quote (Rzoolberd @ Sep 19 2010 03:21pm)
3:2
+ webb jest sędzią ;DD

Masz niezly refleks widze.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 08:32am
Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 15:22)
O'shea dorzucil pilke na 3-2 a chwile wczesniej powinien zobaczyc czerwona kartke


to nic w porownaniu z tym jak sedzia AFC przekrecil pozwalal na faule S a AFC kartki za nic wylapywal

kazdy wie ze PL to towarzystwo wzajemnej adoracji Sir Alexa i jego podopiecznych

niemniej jednak berba x3 i 3 pkt MU
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 19 2010 08:36am
Quote (Feye @ Sep 19 2010 02:50pm)
oooo Jezu ale gol Berbatova
gol sezonu jak narazie
no i boski mecz
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 08:41am
Ktos bedzie ogladac chelsea - blackpool?
Zastanawiam sie czy nie wyemigrowac z wygodnej sofy do jakiegos pubu na ten mecz. Oczywiscie trzymamy kciuki za blackpool. Mam nadzieje ze zobacze dudleya w akcji. :D

/e: na sky potwierdzaja ze dj w ataku bedzie <3

This post was edited by Shapiro on Sep 19 2010 08:44am
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 08:43am
Quote (rollen @ Sep 19 2010 02:32pm)
to nic w porownaniu z tym jak sedzia AFC przekrecil pozwalal na faule S a AFC kartki za nic wylapywal

kazdy wie ze PL to towarzystwo wzajemnej adoracji Sir Alexa i jego podopiecznych

niemniej jednak berba x3 i 3 pkt MU


wczoraj czulem zażenowanie ogladajac mecz Realu - pan Lahoz ktory nie lubi Realu wczoraj dal popis swoich umiejetnosci, dzis Mourinho mowil o b.dobrej pracy sedziowskiej :f ironia prawie niezauważalna
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 08:44am
ja pewnie 1st half pooglądam potem Barca B)
mam nadzieję że Chelski wygra 4;0
e : a w sumie Barca gra o 19 B)

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 08:44am
Go Back To Polska Topic List
Prev177787980815001Next
Closed New Topic New Poll