Quote (colos @ 7 Nov 2010 22:52)
http://www.youtube.com/watch?v=DySHFjsqJPo
ogladam to anime,przypomnialem sobie o openingu cuz ogladam po japonsku
pamietam jak bylem maly i ogladalem na jetixie wszystkie odcinki
Smutne bylo to, ze na kilka odcinkow przed koncem serii jetix robil restart i lecialo od poczatku. Myslalem, ze sie potne.
Ostatnio wzialem sie za epicka mange jaka jest Yotsuba. Polecam wszystkim, mozna poczytac tutaj:
http://koiwai.biz/