d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev17778798081717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2010 02:01pm
wlasnie skonczylem kare kano i anime boskie! ale... do czasu 1x odcinka, straszne zamulanie i nic konkretnego :/
a koniec to juz tragedia :(
ja po prostu chce wiedziec co sie dalej dzialo :cry:
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 1 2010 03:16pm
Quote (sify11 @ Nov 1 2010 08:01pm)
wlasnie skonczylem kare kano i anime boskie! ale... do czasu 1x odcinka, straszne zamulanie i nic konkretnego :/
a koniec to juz tragedia :(
ja po prostu chce wiedziec co sie dalej dzialo :cry:


ja poki co dojechalem Bleacha i jestem na bierzaco a przy tym mam przerwe z Naruto bo od tych filerow idzie korby dostac poczekam az sie skoncza :)

a propo przypomnialem sobie o mandze Bleacha i Naruto ^^
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 1 2010 03:18pm
Quote (marvolo @ 1 Nov 2010 22:16)
ja poki co dojechalem Bleacha i jestem na bierzaco a przy tym mam przerwe z Naruto bo od tych filerow idzie korby dostac poczekam az sie skoncza :)

a propo przypomnialem sobie o mandze Bleacha i Naruto ^^


naruto mogliby juz zaczac normalnie puszczac bez fillerow
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Nov 1 2010 03:23pm
Jaram sie, gdyz wlasnie wyszedl kolejny odcinek Shiki. Ide ogladac, a co do Durarara to mnie bardzo rozczarowalo, zacialem sie na 14 odcinku i jakos brak mi checi, zeby ogladac dalej. Baccano>>>ten crap.
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Nov 2 2010 07:35am
Co wogole sadzicie o przereklamowanych anime typu naruto czy bleach ?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 2 2010 08:49am
Quote (Qivi @ 2 Nov 2010 14:35)
Co wogole sadzicie o przereklamowanych anime typu naruto czy bleach ?


sadze,ze je skoncze.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 4 2010 05:33pm
Jednak sie przemoglem i obejrzalem durarara do konca. I musze przyznac, ze jestem milo zaskoczony. Gdzies od 17. odcinka zaczyna sie bardzo fajna intryga, ktora moge porownac tylko z epickimi akcjami z death note. Mocne 7/10 imo.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 7 2010 03:52pm


ogladam to anime,przypomnialem sobie o openingu cuz ogladam po japonsku
pamietam jak bylem maly i ogladalem na jetixie wszystkie odcinki
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 7 2010 03:56pm
Lubie Naruto.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 24 2010 10:49am
Quote (colos @ 7 Nov 2010 22:52)
http://www.youtube.com/watch?v=DySHFjsqJPo

ogladam to anime,przypomnialem sobie o openingu cuz ogladam po japonsku
pamietam jak bylem maly i ogladalem na jetixie wszystkie odcinki


Smutne bylo to, ze na kilka odcinkow przed koncem serii jetix robil restart i lecialo od poczatku. Myslalem, ze sie potne.
Ostatnio wzialem sie za epicka mange jaka jest Yotsuba. Polecam wszystkim, mozna poczytac tutaj: http://koiwai.biz/
Go Back To Polska Topic List
Prev17778798081717Next
Add Reply New Topic New Poll