d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev17778798081523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 21 2010 10:53am
Quote (Go_0su @ Mar 21 2010 06:29pm)
dobra kto grał kampanię na singlu w bc2? jestem przy misji gdzie muszę iść po śladach flar które zostawił mój ziomek z ekipy ale nie wiem jak to przejść bo ripuję xD wiem że przy tych beczkach mogę się ogrzać ale na drodze spotkałem je tylko raz ;< help


Biegniesz szybko od domu do domu. W każdym domu jest piec. Przy nim się ogrzewasz. Z domu przez okna wypatrujesz przeciwników i jakby co zabijasz ich. Jak spotykasz przeciwnika podczas wbiegania do domu to z nożem na niego wpadnij.
Czasami dom jest za daleko, ale po drodze są te czerwone beczki. Strzel w nie to wybuchną. Przy ich ogniu możesz się ogrzać.
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 21 2010 11:32am
Quote (VolveR @ 21 Mar 2010 17:53)
Biegniesz szybko od domu do domu. W każdym domu jest piec. Przy nim się ogrzewasz. Z domu przez okna wypatrujesz przeciwników i jakby co zabijasz ich. Jak spotykasz przeciwnika podczas wbiegania do domu to z nożem na niego wpadnij.
Czasami dom jest za daleko, ale po drodze są te czerwone beczki. Strzel w nie to wybuchną. Przy ich ogniu możesz się ogrzać.


o to teraz już będę wiedział że w domku jest ciepło, dzięki :D
Member
Posts: 7,460
Joined: Aug 27 2009
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Mar 21 2010 11:47am
ta 4 wymiata na ps3
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 21 2010 12:09pm
Ogarnia ktos moze wyzwania z GoWa ??

Nie potrafie zrobic drugiego i trzeciego.. Mianowicie Gołe ręce i Ukamionowanego.. Po prostu nie potrafie :/ Filmiki z YT nie pomagaja ma ktos jakis sposob ??
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 12:39pm
Quote (Redel @ 21 Mar 2010 20:09)
Ogarnia ktos moze wyzwania z GoWa ??

Nie potrafie zrobic drugiego i trzeciego.. Mianowicie Gołe ręce i Ukamionowanego.. Po prostu nie potrafie :/ Filmiki z YT nie pomagaja ma ktos jakis sposob ??


nie mam pojęcia, ale jestem wkurzony, bo jak zacząłem grać nie zaliczało mi trofeów, mimo, że powinno, dopiero po ustawieniu w opcjach zaczęło, ale trzeba grać
od nowa ;<
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 21 2010 12:56pm
Quote (terazjanabicie @ 21 Mar 2010 19:39)
nie mam pojęcia, ale jestem wkurzony, bo jak zacząłem grać nie zaliczało mi trofeów, mimo, że powinno, dopiero po ustawieniu w opcjach zaczęło, ale trzeba grać
od nowa ;<


Jak to mozliwe ?? Ja nigdy czegos takiego nie mialem :P

Zlote trofeum za gre na tytanie... Trudne jak ja pi****** :/
Zlote trofeum za zrobienie wyzwan ktore sie odblokowuja po przejsciu gry... 2 wyzwania sa normalnie awykonalne :/
Zlote trofeum za znalezienie wszystkich oczu rogow i pior.. Bez poradnika na YT ciezko bedzie bo poradnikow nie ma.. A szukac samemu mi sie nie chce ^^
Ukryte trofeum na SAMIUSKIM dole .. Nie mam pojecia jak je zrobic ^^
1000 hit combo.. Masakra :O

Reszta done :D

Odpalam chyba Dragon Age :>
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 01:00pm
Quote (Redel @ 21 Mar 2010 20:56)
Jak to mozliwe ?? Ja nigdy czegos takiego nie mialem :P

Zlote trofeum za gre na tytanie... Trudne jak ja pi****** :/
Zlote trofeum za zrobienie wyzwan ktore sie odblokowuja po przejsciu gry... 2 wyzwania sa normalnie awykonalne :/
Zlote trofeum za znalezienie wszystkich oczu rogow i pior.. Bez poradnika na YT ciezko bedzie bo poradnikow nie ma.. A szukac samemu mi sie nie chce ^^
Ukryte trofeum na SAMIUSKIM dole .. Nie mam pojecia jak je zrobic ^^
1000 hit combo.. Masakra :O

Reszta done :D

Odpalam chyba Dragon Age :>


Nie mam pojęcia, nic nie ruszałem, na PSN loguje się automatycznie, chciałem sobie throphy card, wygenerowałem, a tam pusto, zdziwiłem sie, wszedłem w trofea
na ps3, a tam to samo, 0% zarowno w GTA IV jak i Uncharted ;<
A tak w ogóle, jak wygląda zdobywanie trofeów? Normalnie podczas gry, czy można sobie włączyć specjalnego eventa i po prostu zaliczyć? :D
Pytam bo nigdy się tym nie bawiłem ;P
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 21 2010 01:01pm
Quote (terazjanabicie @ 21 Mar 2010 20:00)
Nie mam pojęcia, nic nie ruszałem, na PSN loguje się automatycznie, chciałem sobie throphy card, wygenerowałem, a tam pusto, zdziwiłem sie, wszedłem w trofea
na ps3, a tam to samo, 0% zarowno w GTA IV jak i Uncharted ;<
A tak w ogóle, jak wygląda zdobywanie trofeów? Normalnie podczas gry, czy można sobie włączyć specjalnego eventa i po prostu zaliczyć? :D
Pytam bo nigdy się tym nie bawiłem ;P


Podczas gry dostajesz trofea . Bierzesz Gra->Kolekcja trofeow->Patrzysz trofea i starasz sie je robic podczas gry :)
I powtarzasz gre az do skutku gdy zrobisz all lub wczytujesz dany moment i starasz sie zrobic :)
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 21 2010 01:15pm
Quote (terazjanabicie @ 21 Mar 2010 20:00)
Nie mam pojęcia, nic nie ruszałem, na PSN loguje się automatycznie, chciałem sobie throphy card, wygenerowałem, a tam pusto, zdziwiłem sie, wszedłem w trofea
na ps3, a tam to samo, 0% zarowno w GTA IV jak i Uncharted ;<
A tak w ogóle, jak wygląda zdobywanie trofeów? Normalnie podczas gry, czy można sobie włączyć specjalnego eventa i po prostu zaliczyć? :D
Pytam bo nigdy się tym nie bawiłem ;P

normalnie wyglada. masz np w uncharted find treasure. jak podniesiesz jeden treasure to ci wskakuje trophy automatycznie. zadna filozofia :<
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 01:24pm
Quote (fro5tbite @ 21 Mar 2010 21:15)
normalnie wyglada. masz np w uncharted find treasure. jak podniesiesz jeden treasure to ci wskakuje trophy automatycznie. zadna filozofia :<


z tym, ze mi nic nie wyskakiwalo, nic nie zaliczylo, teraz cos pozmienialem w opcjach, odpalilem gta i wyskoczylo nagle, ze trzeba zaczac nowa gre zeby zdobywac trofea, z ciekawosci zaczalem,
zrobilem pierwsza misje i trofeum jest -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev17778798081523Next
Add Reply New Topic New Poll