d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17787797807817821715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
May 8 2013 08:30am
Quote (Hver @ 8 May 2013 15:28)
tu uczucie, kiedy sprzedałem na początku 3kk za 8k fg, zmieniłem nick, kupiłem rainbow orba i teraz za to co mi zostało mógłbym kupić ~1,6 miliarda.


Mam to samo . Przestałem sprzedawać jak ceny spadły poniżej 40 fg / 1 kk IGG
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 8 2013 08:32am
jakby reset zrobili, to bym zaczal grac w ta gre.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 8 2013 08:35am
Quote (Cynicfm @ 8 May 2013 16:32)
jakby reset zrobili, to bym zaczal grac w ta gre.


jest rmah - nie ma resetów
Member
Posts: 6,590
Joined: Sep 16 2009
Gold: 2,564.00
May 8 2013 09:23am
Quote (Cynicfm @ May 8 2013 04:32pm)
jakby reset zrobili, to bym zaczal grac w ta gre.


jak by wyjebali boterów to bym zaczał grać ... -,-
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 8 2013 09:29am
Quote (vivaldi999 @ 8 May 2013 17:23)
jak by wyjebali boterów to bym zaczał grać ... -,-


boty nie są złe, jakby w d2 nie było botów to 3/4 graczy do dziś nie widziałaby na oczy połowy itemów
tylko wyjebać ah i robić laddery
Member
Posts: 6,590
Joined: Sep 16 2009
Gold: 2,564.00
May 8 2013 09:34am
Quote (1970 @ May 8 2013 05:29pm)
boty nie są złe, jakby w d2 nie było botów to 3/4 graczy do dziś nie widziałaby na oczy połowy itemów
tylko wyjebać ah i robić laddery


ja choć nie widać grm na bn od początku d2 i jakos bez botów tez było spoko , kiedyś to było dla przyjemności a nie deklasowanie ludzi poprzez dorobkiewiczów -,-
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 8 2013 09:46am
Quote (vivaldi999 @ 8 May 2013 16:34)
ja choć nie widać grm na bn od początku d2 i jakos bez botów tez było spoko , kiedyś to było dla przyjemności a nie deklasowanie ludzi poprzez dorobkiewiczów -,-


pewnie nawet nie wiedziales, ze istnialo wtedy cos takiego jak boty
na poczatku classica juz byly autoity wyrzucajace itemy na ziemie
Member
Posts: 6,590
Joined: Sep 16 2009
Gold: 2,564.00
May 8 2013 09:48am
Quote (Tradek_Mk @ May 8 2013 05:46pm)
pewnie nawet nie wiedziales, ze istnialo wtedy cos takiego jak boty
na poczatku classica juz byly autoity wyrzucajace itemy na ziemie


wiedziałem , widziałem działanie , nie bawiło mnie to -,- ale to bynajmniej ja poznałem w połowie 1.09 , były buget owszem itp ale jakoś lepiej było , i koleji bo w h.. ludzi grało ^^
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 8 2013 10:16am
Quote (Tradek_Mk @ 8 May 2013 17:46)
pewnie nawet nie wiedziales, ze istnialo wtedy cos takiego jak boty
na poczatku classica juz byly autoity wyrzucajace itemy na ziemie


Na lod też były te autoity ;)

Quote (vivaldi999 @ 8 May 2013 17:48)
wiedziałem , widziałem działanie , nie bawiło mnie to -,- ale to bynajmniej ja poznałem w połowie 1.09 , były buget owszem itp ale jakoś lepiej było , i koleji bo w h.. ludzi grało ^^


BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 8 2013 10:20am
Quote (RoGh @ May 8 2013 05:16pm)
Na lod też były te autoity ;)



BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ


Uwielbiam to, gdy ludzie chca brzmiec madrze, wiec uzywaja slowa bynajmniej, jednak robia to zle i wychodza na skonczonych kretynow
Go Back To Polska Topic List
Prev17787797807817821715Next
Add Reply New Topic New Poll