Quote (Tradek_Mk @ 8 May 2013 17:46)
pewnie nawet nie wiedziales, ze istnialo wtedy cos takiego jak boty
na poczatku classica juz byly autoity wyrzucajace itemy na ziemie
Na lod też były te autoity

Quote (vivaldi999 @ 8 May 2013 17:48)
wiedziałem , widziałem działanie , nie bawiło mnie to -,- ale to bynajmniej ja poznałem w połowie 1.09 , były buget owszem itp ale jakoś lepiej było , i koleji bo w h.. ludzi grało ^^
BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ BYNAJMNIEJ