Quote (hehehehehe @ 29 Jul 2016 10:41)
Nie wiem jak teraz ale rok temu to nadal była beta (nie miała jeszcze oficjalnej premiery)
IIRC to w okolicach 2012 mieli oficjalna premiere normalnej wersji. A ja mialem na mysli ta wersje przedpremierowa, jak jeszcze ruscy mieli jedno drzewko ht.