d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17777787797807811715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 8 2013 06:37am
Quote (RoGh @ May 8 2013 01:58pm)
Dupowali na us, nas to nie obchodzi.

Poza tym zobaczymy czy faktycznie sie uporaja z tymi dupujacymi na us.


bardzo watpie :D
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
May 8 2013 07:04am
Quote (Antyone @ 8 May 2013 01:13)
mozliwy roll-back, ew. ludzie potraca golda.

bany sie nie posypia, ew. pare typowym ludziom co wykorzystali sytuacje do zarobienia prawdziwych pieniedzy jesli w ogole dadza rade ustalic, ze to mialo miejsce.

gold u nich jest praktycznie nic nie warty bo ilosc golda na calym serwerze zwiekszyla sie pare razy w przeciagu paru godzin co zniszczylo cale AH. transakcje z pp jesli przeszly to na pewno beda cofniete..

ogolem gj blizz, pierwsze hb bo minal bodajze rok od kiedy d3 wyszlo, ladny fail.
AH, powiedzialbym ze cale d3

Member
Posts: 15,592
Joined: Aug 5 2009
Gold: 517.00
May 8 2013 07:07am
Quote (ripp1337 @ 8 May 2013 12:47)
no blizzard traktuje graczy d3 jak bydlo i w sumie mam beke z ludzi, ktorzy graja w te poroniona gierke dla gimbusow


Quote (demontaczki @ 8 May 2013 12:49)
I masz link do lola w opisie


epik lol


Quote (ripp1337 @ 8 May 2013 12:51)
przypominam, ze temat dotyczy Diablo Trzy


ja pierdole co za ludzie... hahaah
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 8 2013 07:34am
Quote (kaaba @ 8 May 2013 14:04)
AH, powiedzialbym ze cale d3


wbilem chwile, nawet nie stworzylem gry i od razu alt f4; dd
nuda
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 8 2013 07:36am
Quote (martyna_fajny_mish @ 8 May 2013 13:10)
At this time (and after careful consideration), we've decided to not move forward with rolling back the servers. We feel that this is the best course of action given the nature of the dupe, how relatively few players used it, and the fact that its effects were fairly limited within the region. We've been able to successfully identify players who duplicated gold by using this specific bug, and are focusing on these accounts to make corrections.

bk z diablo

W chuj bosko się muszą czuć ci, co kupowali za FG/$$ w tym czasie. :D
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 8 2013 07:38am
Quote (Xasthur @ May 8 2013 02:36pm)
W chuj bosko się muszą czuć ci, co kupowali za FG/$$ w tym czasie. :D


jak czytam o tym diablo to sie ciesze ze spedzilem tylko kilka godzin grajac wlasnymi rekami w ta zjebana gre.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 8 2013 07:39am
Quote (Xasthur @ May 8 2013 03:36pm)
W chuj bosko się muszą czuć ci, co kupowali za FG/$$ w tym czasie. :D


ja pamietam jak wyjebalem 1k fg na igg (100fg/e wtedy chodzilo)
zlozylem wd zeby solowac inferno i przestalem grac po 4h :|
Member
Posts: 5,997
Joined: Nov 2 2007
Gold: 1.35
May 8 2013 08:24am
powiedzcie mi gdzie teraz najlepiej farmić ?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 8 2013 08:28am
tu uczucie, kiedy sprzedałem na początku 3kk za 8k fg, zmieniłem nick, kupiłem rainbow orba i teraz za to co mi zostało mógłbym kupić ~1,6 miliarda.
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
May 8 2013 08:29am
Quote (Koptyjski_Czarownik @ 8 May 2013 11:59)
ja sobie polatałem, wygląda miło. znaczy - tak powinno być od początku więc trudno mi chwalić te olbrzymie 30mb zmiany ;x


A gdzie latales? Bo w sumie nie za bardzo mam pomysl gdzie tam mozna poleciec oprocz Festering Woods i Fields of Misery.
Go Back To Polska Topic List
Prev17777787797807811715Next
Add Reply New Topic New Poll