Quote (ripp1337 @ 8 May 2013 12:47)
no blizzard traktuje graczy d3 jak bydlo i w sumie mam beke z ludzi, ktorzy graja w te poroniona gierke dla gimbusow
Quote (demontaczki @ 8 May 2013 12:49)
I masz link do lola w opisie
epik lol
Quote (ripp1337 @ 8 May 2013 12:51)
przypominam, ze temat dotyczy Diablo Trzy
ja pierdole co za ludzie... hahaah