☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
777
778
779
780
781
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147782
Replies: 8046
Track Topic
Ventris
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold
:
6.01
#7781
Jul 28 2016 02:03pm
Quote (Majonez @ Jul 28 2016 09:00pm)
Bo nie potrafia zbalansowac nizszych tierow. Wole wkurwiac sie na ow niz na tanki.
a nie chodzilo o to, ze jestes guwniakiem i nie lubisz nim byc?
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#7782
Jul 28 2016 02:18pm
Quote (Ventris @ 28 Jul 2016 22:03)
a nie chodzilo o to, ze jestes guwniakiem i nie lubisz nim byc? :o
Raczej o brak balansu niektorych tankow.
Ventris
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold
:
6.01
#7783
Jul 28 2016 02:40pm
Quote (Majonez @ Jul 28 2016 09:18pm)
Raczej o brak balansu niektorych tankow.
to jest tylko Twoje zdanie
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7784
Jul 28 2016 04:42pm
Ehhh widzę że w wot mati pizda, i aw też...........
t0xy
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold
:
0.00
#7785
Jul 28 2016 04:43pm
robie powrut w czougi moze niedlugo.............. pamietam mialem kv-1s
i jugiego boostowalem
This post was edited by t0xy on Jul 28 2016 04:43pm
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#7786
Jul 28 2016 10:15pm
Quote (t0xy @ 29 Jul 2016 00:43)
robie powrut w czougi moze niedlugo.............. pamietam mialem kv-1s B) i jugiego boostowalem B)
Na kv1s mialem 2.4k czystego expa za bitwe, op czoug
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#7787
Jul 29 2016 02:33am
Quote (nerok @ 29 Jul 2016 06:15)
Na kv1s mialem 2.4k czystego expa za bitwe, op czoug B)
Pamietam jak w becie byl tak gowniany, ze ludzie odinstalowywali przez niego gre.
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7788
Jul 29 2016 02:37am
Przecież wot nadal jest w fazie bety.
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#7789
Jul 29 2016 02:40am
Quote (hehehehehe @ 29 Jul 2016 10:37)
Przecież wot nadal jest w fazie bety. :rolleyes:
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7790
Jul 29 2016 02:41am
Quote (Majonez @ Jul 29 2016 10:40am)
:mellow:
Nie wiem jak teraz ale rok temu to nadal była beta (nie miała jeszcze oficjalnej premiery)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
777
778
779
780
781
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact