d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1777778779780781805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Jul 28 2016 02:03pm
Quote (Majonez @ Jul 28 2016 09:00pm)
Bo nie potrafia zbalansowac nizszych tierow. Wole wkurwiac sie na ow niz na tanki.


a nie chodzilo o to, ze jestes guwniakiem i nie lubisz nim byc? :o
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 28 2016 02:18pm
Quote (Ventris @ 28 Jul 2016 22:03)
a nie chodzilo o to, ze jestes guwniakiem i nie lubisz nim byc? :o


Raczej o brak balansu niektorych tankow.
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Jul 28 2016 02:40pm
Quote (Majonez @ Jul 28 2016 09:18pm)
Raczej o brak balansu niektorych tankow.


to jest tylko Twoje zdanie :ph34r:
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jul 28 2016 04:42pm
Ehhh widzę że w wot mati pizda, i aw też...........
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 28 2016 04:43pm
robie powrut w czougi moze niedlugo.............. pamietam mialem kv-1s B) i jugiego boostowalem B)

This post was edited by t0xy on Jul 28 2016 04:43pm
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jul 28 2016 10:15pm
Quote (t0xy @ 29 Jul 2016 00:43)
robie powrut w czougi moze niedlugo.............. pamietam mialem kv-1s B) i jugiego boostowalem B)


Na kv1s mialem 2.4k czystego expa za bitwe, op czoug B)
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 29 2016 02:33am
Quote (nerok @ 29 Jul 2016 06:15)
Na kv1s mialem 2.4k czystego expa za bitwe, op czoug B)


Pamietam jak w becie byl tak gowniany, ze ludzie odinstalowywali przez niego gre.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jul 29 2016 02:37am
Przecież wot nadal jest w fazie bety. :rolleyes:
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 29 2016 02:40am
Quote (hehehehehe @ 29 Jul 2016 10:37)
Przecież wot nadal jest w fazie bety. :rolleyes:


:mellow:
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jul 29 2016 02:41am
Quote (Majonez @ Jul 29 2016 10:40am)
:mellow:
Nie wiem jak teraz ale rok temu to nadal była beta (nie miała jeszcze oficjalnej premiery)

Go Back To Polska Topic List
Prev1777778779780781805Next
Add Reply New Topic New Poll