☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
775
776
777
778
779
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334409
Replies: 17149
Track Topic
groom
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
6.66
#7761
May 7 2013 09:13pm
Sa bany za dupowanie golda
Za boty nie ma ale za dupowanie sa
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#7762
May 7 2013 11:15pm
Szmaragdy w pewnym momencie na us serwerze byly po 150kk, to tez przez dupowanie ?
demontaczki
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold
:
0.00
#7763
May 8 2013 12:58am
Quote (Kanzelos @ May 8 2013 07:15am)
Szmaragdy w pewnym momencie na us serwerze byly po 150kk, to tez przez dupowanie ?
raczej głupotę
Koptyjski_Czarownik
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold
:
2.00
#7764
May 8 2013 01:12am
Quote (groom @ May 8 2013 05:13am)
Sa bany za dupowanie golda
Za boty nie ma ale za dupowanie sa
na botach Blizz zarabia wiec nie ma problemu ;]
HunTer]nK[
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#7765
May 8 2013 01:15am
Quote (DzonyPe @ May 8 2013 12:11am)
http://i.imgur.com/uakEPrh.jpg
cos czuje ze jutro cena golda spadnie do 1 euro za miliard
Aha, dobrze ze skonczylem na grze gdzie 2bn to byl dla ludzi szok
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#7766
May 8 2013 01:22am
Ktos juz probowal farmic w a1?
Nizari
Member
Posts: 21,745
Joined: Feb 17 2007
Gold
:
13,460.00
#7767
May 8 2013 01:23am
Eu juz dziala i gold mozna sprzedawac po staremy czyli 0,25/1mio
czyżby zrezygnowali z tego pomyslu 10 mio/0,25euro
demontaczki
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold
:
0.00
#7768
May 8 2013 03:33am
Quote (Nizari @ May 8 2013 09:23am)
Eu juz dziala i gold mozna sprzedawac po staremy czyli 0,25/1mio
czyżby zrezygnowali z tego pomyslu 10 mio/0,25euro
Dobrze
Koptyjski_Czarownik
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold
:
2.00
#7769
May 8 2013 03:59am
Quote (miki2387 @ May 8 2013 09:22am)
Ktos juz probowal farmic w a1?
ja sobie polatałem, wygląda miło. znaczy - tak powinno być od początku więc trudno mi chwalić te olbrzymie 30mb zmiany ;x
Mentalista
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold
:
20.11
#7770
May 8 2013 04:02am
ma ktoś jakieś itemki dla wizza? Zacząłbym od nowa
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
775
776
777
778
779
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact