☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
775
776
777
778
779
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147777
Replies: 8046
Track Topic
Ventris
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold
:
6.01
#7761
Mar 1 2016 04:17pm
Quote (Bozia @ Mar 1 2016 10:55pm)
wszystko co przejmuje kontrolę nad celownikiem jest banned
tia, tak jak warpack?
wg dalo dupy mocno jesli chodzi o sprawie modow, niby cos jest zabronione, ale dalej sie z tego korzysta bez konsekwencji
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7762
Mar 27 2016 06:32pm
melduje, że ostatnio odkryłem sobie kromkę i OI i oba op skurwiele, chociaż kromka więcej frajdy daje
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7763
Mar 28 2016 03:06am
Quote (Ventris @ Mar 2 2016 12:17am)
tia, tak jak warpack?
wg dalo dupy mocno jesli chodzi o sprawie modow, niby cos jest zabronione, ale dalej sie z tego korzysta bez konsekwencji
zacznijmy od tego że wg samo udostępnia ułatwiające mody do grania
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7764
Mar 28 2016 03:11am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 01:32am)
melduje, że ostatnio odkryłem sobie kromkę i OI i oba op skurwiele, chociaż kromka więcej frajdy daje
też kromką nakurwiam
fajny miś, chociaż załoga z dupy jeszcze
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7765
Mar 28 2016 03:24am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:11)
też kromką nakurwiam :wub: fajny miś, chociaż załoga z dupy jeszcze :)
u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami
ale i tak kręci się jak baletnica
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7766
Mar 28 2016 03:28am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 10:24am)
u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami :( ale i tak kręci się jak baletnica <3
peł♣na pizda i na ręcznym
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7767
Mar 28 2016 03:30am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 10:24am)
u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami :( ale i tak kręci się jak baletnica <3
wyslij nick na pm, nie wiem na ktorym koncie cie mam
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7768
Mar 28 2016 03:35am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:28)
peł♣na pizda i na ręcznym :wub:
a jakie perki na kromce masz?
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:30)
wyslij nick na pm, nie wiem na ktorym koncie cie mam ^_^
pm'd
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7769
Mar 28 2016 03:56am
mam załogę na 95% dopiero xD
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7770
Mar 28 2016 06:12am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:56)
mam załogę na 95% dopiero xD
żarówa, strzał z biodra, hamowanie sprzęgłem, rozeznanie w sytuacji + naprawa + bia będzie k?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
775
776
777
778
779
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact