d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1775776777778779805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Mar 1 2016 04:17pm
Quote (Bozia @ Mar 1 2016 10:55pm)
wszystko co przejmuje kontrolę nad celownikiem jest banned


tia, tak jak warpack?
wg dalo dupy mocno jesli chodzi o sprawie modow, niby cos jest zabronione, ale dalej sie z tego korzysta bez konsekwencji
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 27 2016 06:32pm
melduje, że ostatnio odkryłem sobie kromkę i OI i oba op skurwiele, chociaż kromka więcej frajdy daje
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 28 2016 03:06am
Quote (Ventris @ Mar 2 2016 12:17am)
tia, tak jak warpack?
wg dalo dupy mocno jesli chodzi o sprawie modow, niby cos jest zabronione, ale dalej sie z tego korzysta bez konsekwencji
zacznijmy od tego że wg samo udostępnia ułatwiające mody do grania

Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 28 2016 03:11am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 01:32am)
melduje, że ostatnio odkryłem sobie kromkę i OI i oba op skurwiele, chociaż kromka więcej frajdy daje


też kromką nakurwiam :wub: fajny miś, chociaż załoga z dupy jeszcze :)
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 28 2016 03:24am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:11)
też kromką nakurwiam :wub: fajny miś, chociaż załoga z dupy jeszcze :)


u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami :( ale i tak kręci się jak baletnica <3
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 28 2016 03:28am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 10:24am)
u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami :( ale i tak kręci się jak baletnica <3


peł♣na pizda i na ręcznym :wub:
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 28 2016 03:30am
Quote (Bozia @ Mar 28 2016 10:24am)
u mnie jeszcze nawet pełnego pierwszego perka nie mają, a bez żarówy to nie gra takimi papierzakami :( ale i tak kręci się jak baletnica <3


wyslij nick na pm, nie wiem na ktorym koncie cie mam ^_^
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 28 2016 03:35am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:28)
peł♣na pizda i na ręcznym :wub:


a jakie perki na kromce masz?
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:30)
wyslij nick na pm, nie wiem na ktorym koncie cie mam ^_^


pm'd
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 28 2016 03:56am
mam załogę na 95% dopiero xD
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 28 2016 06:12am
Quote (Yugi @ 28 Mar 2016 11:56)
mam załogę na 95% dopiero xD


żarówa, strzał z biodra, hamowanie sprzęgłem, rozeznanie w sytuacji + naprawa + bia będzie k?
Go Back To Polska Topic List
Prev1775776777778779805Next
Add Reply New Topic New Poll