d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17747757767777781715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 7 2013 05:34pm
jak ktoś ma 6b to można to dupować teraz;d
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 05:45pm
Quote (TDI @ May 8 2013 01:34am)
jak ktoś ma 6b to można to dupować teraz;d


może tak trochę więcej o tym
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 7 2013 05:59pm
Quote (demontaczki @ 8 May 2013 00:45)
może tak trochę więcej o tym



Post 6b ON RMAH for .39 per 10m, post it, let it post, cancel. BOOM rinse repeat, enjoy ur 4b+ per cancel.

DUPE DUPE DUPE!

Enjoy
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 7 2013 06:07pm
ale to narazie tylko na us serwerach :D
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 7 2013 06:09pm
Wesoło, jakby co gold czeka w pogotowiu :D
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 7 2013 06:11pm

cos czuje ze jutro cena golda spadnie do 1 euro za miliard :D
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 7 2013 06:14pm
Quote (DzonyPe @ 8 May 2013 02:11)
http://i.imgur.com/uakEPrh.jpg
cos czuje ze jutro cena golda spadnie do 1 euro za miliard :D


Takie obrazki to akurat mnie nie ruszają :P Zobaczymy co będzie jutro, zaraza póki co nie dotarła do europy z oczywistych wzgledów, ciekawe czy rollbackną temat albo zbanują wszystkich :P
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 7 2013 06:37pm
szkoda, że nie mam 6b aby tak ponapierdalać tym goldem :)
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 7 2013 06:41pm
o kurwa obczajcie ile typ fg zarobil
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=569453&c=41
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
May 7 2013 07:13pm
mozliwy roll-back, ew. ludzie potraca golda.

bany sie nie posypia, ew. pare typowym ludziom co wykorzystali sytuacje do zarobienia prawdziwych pieniedzy jesli w ogole dadza rade ustalic, ze to mialo miejsce.

gold u nich jest praktycznie nic nie warty bo ilosc golda na calym serwerze zwiekszyla sie pare razy w przeciagu paru godzin co zniszczylo cale AH. transakcje z pp jesli przeszly to na pewno beda cofniete..

ogolem gj blizz, pierwsze hb bo minal bodajze rok od kiedy d3 wyszlo, ladny fail.
Go Back To Polska Topic List
Prev17747757767777781715Next
Add Reply New Topic New Poll