d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1774775776777778805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 16 2016 03:44pm
Quote (arthurro @ Feb 16 2016 10:31pm)
moj brat ma ponad 90 czolgow w garazu z pelnym wyposazeniem i zalogami B)


o chuj, ale wiracha
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 17 2016 01:15pm
Vehicles: T-10
Exp: 4,354 (x2 for the first victory each day) Credits: 97,223
WN8: 15 065

ziomeczki któryś jeszcze pyka? :angry:
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 17 2016 01:17pm
Nikt w to nie gra od kiedy mody kierują gra.

This post was edited by hehehehehe on Feb 17 2016 01:20pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Feb 18 2016 11:43am
Quote (hehehehehe @ 17 Feb 2016 20:17)
Nikt w to nie gra od kiedy mody kierują gra.


He? Jak mody kierują grą? Coś się mocno pozmieniało w kwestii modów do WoT'a? Dawno nie zaglądałem.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Feb 18 2016 11:45am
Quote (Phrarr @ Feb 18 2016 07:43pm)
He? Jak mody kierują grą? Coś się mocno pozmieniało w kwestii modów do WoT'a? Dawno nie zaglądałem.
Jest od chuja modow ktore ulatwiaja gre tpyu aim ammoracki itp.

Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Feb 18 2016 11:58am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 18 Feb 2016 18:45)
Jest od chuja modow ktore ulatwiaja gre tpyu aim ammoracki itp.


Jezeli skiny z weakspotami sa wedlug ciebie czitowaniem to zdecydowanie przesadzasz.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Feb 18 2016 12:00pm
Quote (Majonez @ Feb 18 2016 07:58pm)
Jezeli skiny z weakspotami sa wedlug ciebie czitowaniem to zdecydowanie przesadzasz.
Aim == skiny wszedzie tak sie mowi.

Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Feb 18 2016 12:09pm
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 18 Feb 2016 19:00)
Aim == skiny wszedzie tak sie mowi.


Skonczylem grac w 2012 roku i wtedy jedynym modem byly skiny z weakspotami. A teraz na autoaimie sie jezdzi?
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Mar 1 2016 02:34pm
Quote (Majonez @ Feb 18 2016 07:09pm)
Skonczylem grac w 2012 roku i wtedy jedynym modem byly skiny z weakspotami. A teraz na autoaimie sie jezdzi?


sa jakies specjalne autoaimy co po weakspotach nakurwiaja
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 1 2016 03:55pm
Quote (Ventris @ 1 Mar 2016 22:34)
sa jakies specjalne autoaimy co po weakspotach nakurwiaja


wszystko co przejmuje kontrolę nad celownikiem jest banned
Go Back To Polska Topic List
Prev1774775776777778805Next
Add Reply New Topic New Poll