d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17737747757767771715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 10:19am
Quote (Mentalista @ May 7 2013 04:21pm)
up


daje
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
May 7 2013 10:35am
i wprowadzili juz gdzies tego pacza?
Member
Posts: 14,426
Joined: Jul 22 2008
Gold: 140.00
May 7 2013 12:04pm
The stack size for gold sales on the auction house has been increased from 1 million to 10 million

uhh 10 milionow za 1 zł ! :D *** dostanie w dupa juz nie bedzie sie oplacalo bocic
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 7 2013 12:18pm
Quote (spike44 @ 7 May 2013 20:04)
The stack size for gold sales on the auction house has been increased from 1 million to 10 million

uhh 10 milionow za 1 zł ! :D *** dostanie w dupa juz nie bedzie sie oplacalo bocic


będzie
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
May 7 2013 02:37pm
pacz bedzie w strode od ~11: 00 am

na Polskich serverach
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 03:16pm
jak wg was zachowa się ratio fg:igg?
spadnie jak ludzie zobaczą, że ot teraz 0.25e za 10m?
czy raczej nie wpłynie?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 7 2013 03:39pm
w tej grze przydalby sie reset, ale pewnie kurwa tego nigdy nie zrobia, bo ludzie, ktorzy kupili itemy na rmah mogli by ich pozwac
jebana gra, kurwa.
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
May 7 2013 03:56pm
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 11:39pm)
w tej grze przydalby sie reset, ale pewnie kurwa tego nigdy nie zrobia, bo ludzie, ktorzy kupili itemy na rmah mogli by ich pozwac
jebana gra, kurwa.


Niech zrobią oddzielny serwer i git :]

This post was edited by szefunio on May 7 2013 04:02pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 7 2013 04:01pm
Quote (Tradek_Mk @ 7 May 2013 23:39)
w tej grze przydalby sie reset, ale pewnie kurwa tego nigdy nie zrobia, bo ludzie, ktorzy kupili itemy na rmah mogli by ich pozwac
jebana gra, kurwa.


Moze gdyby po prostu przesuneli te chary na nonladder to nic by sie nie stalo ;) postaci i itemy by nie zniknely
Tez wlasnie mysle ze poza resetem laddera nic tu nie wykminia. Albo zrobic Bop itemy jak w wowie, bo itemow przybywa nieproporcjonalnie duzo do nowych charow

Ogolem mysle ze wiekszosc tych co kupuja itemy na rmah to ci sami ktorzy kupowali d2 itemy w online sklepach ;]
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 7 2013 04:05pm
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 11:39pm)
w tej grze przydalby sie reset, ale pewnie kurwa tego nigdy nie zrobia, bo ludzie, ktorzy kupili itemy na rmah mogli by ich pozwac
jebana gra, kurwa.


mogli by pozwać i nawet by to część osób zrobiła, ale tak naprawdę nie mieliby do tego podstaw, bo gdzieś tam jest zapisane, że wszystko należy do blizz i .
i nawet blizz ma możliwość dowolnej edycji czego chce

tylko wywołało by to spore niezadowolenie wśród właśnie tych ludzi którzy wprowadzają euro na rynek D3

This post was edited by demontaczki on May 7 2013 04:06pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17737747757767771715Next
Add Reply New Topic New Poll