Quote (Tradek_Mk @ 7 May 2013 23:39)
w tej grze przydalby sie reset, ale pewnie kurwa tego nigdy nie zrobia, bo ludzie, ktorzy kupili itemy na rmah mogli by ich pozwac
jebana gra, kurwa.
Moze gdyby po prostu przesuneli te chary na nonladder to nic by sie nie stalo

postaci i itemy by nie zniknely
Tez wlasnie mysle ze poza resetem laddera nic tu nie wykminia. Albo zrobic Bop itemy jak w wowie, bo itemow przybywa nieproporcjonalnie duzo do nowych charow
Ogolem mysle ze wiekszosc tych co kupuja itemy na rmah to ci sami ktorzy kupowali d2 itemy w online sklepach ;]