Quote (Yugi @ 14 Feb 2016 22:09)
2 tier :mellow:
ukońc huju pocstawuwke :angry:
no nie mam czasu atm teraz grać a niedawno zacząłem. Ale od przyszłego poniedziałku ponadrabiam!

e/ w sensie od pn za tydzień ^^
This post was edited by Menthololowy on Feb 14 2016 05:15pm