Quote (groom @ 6 May 2013 23:28)
Zaraz pewnie polowa posiadaczy ps3 bedzie kombinowac jak przerobic konsole i jakims cudem odpalic bota. Swoja droga, taki jeden bot na ps3 to by bylo cos $$
nie da rady raczej bo na przerobionej konsoli czyli innym sofcie nie odpalą diabła na battlenecie