d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1772773774775776805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jan 5 2016 02:39pm
Quote (Bozia @ Jan 5 2016 09:37pm)
imo m10 daje więcej radości z gry, ta panterka 88 taka nijaka :(


nie moszna już m10, ale ta tez ok
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2016 03:45pm
Quote (Yugi @ 5 Jan 2016 22:39)
nie moszna już m10, ale ta tez ok


a fakt, zapomniałem xd
Banned
Posts: 151
Joined: Dec 26 2015
Gold: 0.50
Jan 5 2016 04:58pm
Quote (Yugi @ Jan 5 2016 09:33pm)
Receipt
Date: 05/01/2016 20:30:38
Vehicles added: Panther mit 8,8 cm L/71
Slots added: 1

:angry:


na bogato, kup mi szermona francusko
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 8 2016 01:11pm
iso przetestować kilka czołgów, jakby ktoś miał coś z poniższej listy i pożyczyłby konto na kilka bitew byłoby słit :wub:

ruskie:
t54 ltwt
wszystkie t10 medy
ob 268
is3a, is5
su-122-44
isu 122S

usa:
patton m48a1
t110 e3 / t110e4

uk:
f215b i f215b(183)

fg to nie problem :angry:

This post was edited by Yugi on Feb 8 2016 01:12pm
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Feb 8 2016 01:19pm
Ta gra jest guwnem.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Feb 8 2016 01:27pm
Quote (Yugi @ 8 Feb 2016 20:11)
iso przetestować kilka czołgów, jakby ktoś miał coś z poniższej listy i pożyczyłby konto na kilka bitew byłoby słit :wub:

ruskie:
t54 ltwt
wszystkie t10 medy
ob 268
is3a, is5
su-122-44
isu 122S

usa:
patton m48a1
t110 e3 / t110e4

uk:
f215b i f215b(183)

fg to nie problem :angry:


268 jest slodki, ale strasznie plasko strzela. Za konto, na ktorym go mam trzeba zaplacic ~400 zl za odblokowanie, wiec jak chcesz potestowac to smialo.
e/ t110 bez wiezy tez mam na tym koncie. I byl gorszy niz t95.

This post was edited by Majonez on Feb 8 2016 01:28pm
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 8 2016 01:44pm
Quote (Majonez @ Feb 8 2016 08:27pm)
268 jest slodki, ale strasznie plasko strzela. Za konto, na ktorym go mam trzeba zaplacic ~400 zl za odblokowanie, wiec jak chcesz potestowac to smialo.
e/ t110 bez wiezy tez mam na tym koncie. I byl gorszy niz t95.


zanim odblokuje jakieś konto muszę listę przetestować :wub: pozbyłem sie większości tych konto co miałem i zostało ok 150 ełraczy na nowe, dlatego testuję, żeby wiedzieć co odblokować :)
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Feb 8 2016 01:49pm
Quote (Yugi @ 8 Feb 2016 20:44)
zanim odblokuje jakieś konto muszę listę przetestować :wub: pozbyłem sie większości tych konto co miałem i zostało ok 150 ełraczy na nowe, dlatego testuję, żeby wiedzieć co odblokować :)


Moge spokojnie polecic 268 i t110 bez wiezy. Moje dwa ulubione tanki od czasow znerfienia kv z derpem z piatego tieru.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 9 2016 10:58am
do testowania zostały mi jeszcze ruskie td, ktoś coś :cry:
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2016 05:41am
Quote (Yugi @ 9 Feb 2016 18:58)
do testowania zostały mi jeszcze ruskie td, ktoś coś :cry:


z ruskich to tylko su100y mam, sry ziomeg
Go Back To Polska Topic List
Prev1772773774775776805Next
Add Reply New Topic New Poll