Quote (1970 @ 6 May 2013 21:39)
d3 nie jest złe ale na tle innych gier blizza to guwno imo
Nie jest złe, a ludziom najwidoczniej znudziły się typowe hack'n'slashe, w ktorych chodzi tylk o mordowanie kurwiliardow mobow w celu poszukiwania sprzetu zeby zabijac je szybciej. Od czasu d2 wyszła cała kupa dobrych gier, więc d3 nie miażdży aż tak, jak powinno. Ja tam się nie zawiodłem osobiście nawet gdy grałem.
Quote (groom @ 6 May 2013 21:38)
Nie no wiadomo. W koncu ta gra pare lat juz ma ale mysle, ze nikt w blizzardzie na sukces d3 narzekac nie moze.
To raczej oczywiste, ale teraz na rmah nie schodzi aż tak dużo itemków (i za takie kwoty) jak na starcie. WoW za to za same pudełka z grą/dodatkami wyciągnął całą masę szmalu, a nienajtańsze subskrypcje powodowały, że zarabiał chore kwoty w najlepszym momencie swojego żywotu(12 milionow subskrypcji, chociaz np azja poludniowo-wschodnia placila np. duzo mniejsze stawki w nieco innym systemie)