d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17707717727737741715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 02:34pm
Quote (groom @ 6 May 2013 21:32)
W jakim sensie sukces? Moge sie zalozyc, ze blizzard tyle kasy ile zarobil na d3 nie zarobil na wszystkich swoich grach razem wzietych :D


World Of Warcraft >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> D3
Quote (1970 @ 6 May 2013 21:31)
coś mi się wydaje że d3 na konsole odniesie większy sukces


Brak/mniej bociszy :~)
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:34pm
Quote (groom @ May 6 2013 10:32pm)
W jakim sensie sukces? Moge sie zalozyc, ze blizzard tyle kasy ile zarobil na d3 nie zarobil na wszystkich swoich grach razem wzietych :D


stały abonament na WoWie + za grę przebija D3
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:37pm
W sumie racje, brak rmah spowoduje mniejszą opłacalność botów i raczej trudniejsze botowanie + wychodzi już niemal gotowa gra (brak pvp)
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 6 2013 02:38pm
Quote (myr00n @ 6 May 2013 21:34)
World Of Warcraft >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> D3


Brak/mniej bociszy :~)



Nie no wiadomo. W koncu ta gra pare lat juz ma ale mysle, ze nikt w blizzardzie na sukces d3 narzekac nie moze.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 6 2013 02:39pm
Quote (groom @ 6 May 2013 22:38)
Nie no wiadomo. W koncu ta gra pare lat juz ma ale mysle, ze nikt w blizzardzie na sukces d3 narzekac nie moze.


d3 nie jest złe ale na tle innych gier blizza to guwno imo
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:40pm
Quote (groom @ May 6 2013 10:38pm)
Nie no wiadomo. W koncu ta gra pare lat juz ma ale mysle, ze nikt w blizzardzie na sukces d3 narzekac nie moze.


żerowanie na D2 ale sukces sukcesem
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 02:43pm
Quote (1970 @ 6 May 2013 21:39)
d3 nie jest złe ale na tle innych gier blizza to guwno imo


Nie jest złe, a ludziom najwidoczniej znudziły się typowe hack'n'slashe, w ktorych chodzi tylk o mordowanie kurwiliardow mobow w celu poszukiwania sprzetu zeby zabijac je szybciej. Od czasu d2 wyszła cała kupa dobrych gier, więc d3 nie miażdży aż tak, jak powinno. Ja tam się nie zawiodłem osobiście nawet gdy grałem.

Quote (groom @ 6 May 2013 21:38)
Nie no wiadomo. W koncu ta gra pare lat juz ma ale mysle, ze nikt w blizzardzie na sukces d3 narzekac nie moze.


To raczej oczywiste, ale teraz na rmah nie schodzi aż tak dużo itemków (i za takie kwoty) jak na starcie. WoW za to za same pudełka z grą/dodatkami wyciągnął całą masę szmalu, a nienajtańsze subskrypcje powodowały, że zarabiał chore kwoty w najlepszym momencie swojego żywotu(12 milionow subskrypcji, chociaz np azja poludniowo-wschodnia placila np. duzo mniejsze stawki w nieco innym systemie)
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:46pm
Quote (myr00n @ May 6 2013 10:43pm)
Nie jest złe, a ludziom najwidoczniej znudziły się typowe hack'n'slashe, w ktorych chodzi tylk o mordowanie kurwiliardow mobow w celu poszukiwania sprzetu zeby zabijac je szybciej. Od czasu d2 wyszła cała kupa dobrych gier, więc d3 nie miażdży aż tak, jak powinno. Ja tam się nie zawiodłem osobiście nawet gdy grałem.



To raczej oczywiste, ale teraz na rmah nie schodzi aż tak dużo itemków (i za takie kwoty) jak na starcie. WoW za to za same pudełka z grą/dodatkami wyciągnął całą masę szmalu, a nienajtańsze subskrypcje powodowały, że zarabiał chore kwoty w najlepszym momencie swojego żywotu(12 milionow subskrypcji, chociaz np azja poludniowo-wschodnia placila np. duzo mniejsze stawki w nieco innym systemie)


Mi też przyjemnie się grało, ale skończyłem we wrześniu lub październiku.
Teraz byłoby już gorzej
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 02:49pm
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 21:46)
Mi też przyjemnie się grało, ale skończyłem we wrześniu lub październiku.
Teraz byłoby już gorzej


Teraz na dobrą sprawę gra solo nie ma sensu. Żeby znaleźć item wart chociaż pare groszy aby go założyć możesz grać i miesiąc bez skutku. Itemów o dobrych rollach jest na ah od zarabania za smieszne grosze, a jakakolwiek wartosc mają tylko świetne rolle itemków o perfekcyjnie dobranych modach :/
Zresztą fajnym przykładem będzie armor immortal kinga - jakiś tydzień/dwa tygodnie po wyjściu patcha kosztował około 70-80 mil (70+e) za najtanszy, a teraz kosztuje ~300k gold (1 cent?)

This post was edited by myr00n on May 6 2013 02:50pm
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:55pm
Quote (myr00n @ May 6 2013 10:49pm)
Teraz na dobrą sprawę gra solo nie ma sensu. Żeby znaleźć item wart chociaż pare groszy aby go założyć możesz grać i miesiąc bez skutku. Itemów o dobrych rollach jest na ah od zarabania za smieszne grosze, a jakakolwiek wartosc mają tylko świetne rolle itemków o perfekcyjnie dobranych modach :/
Zresztą fajnym przykładem będzie armor immortal kinga - jakiś tydzień/dwa tygodnie po wyjściu patcha kosztował około 70-80 mil (70+e) za najtanszy, a teraz kosztuje ~300k gold (1 cent?)


1m - 1e ahh kiedy to było
Go Back To Polska Topic List
Prev17707717727737741715Next
Add Reply New Topic New Poll