d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17697707717727731715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 6 2013 02:24pm
Quote (myr00n @ 6 May 2013 20:37)
Podobnie dziala w sumie wprowadzanie nowych legendów.
E: i craftowanie itemków powinno kosztować znacznie więcej, bo teraz czesc ceny itemow zalatwiaja crafty (amulety/shouldery/gloves/czasami bracery) - stosunkowo tanio mozna trafic boskiego rolla, ktory zabija ceny drogich legendarow/dobrze rollnietych rare amu :<



Wystarczy, ze uniemozliwia azjatom granie na europejskich i amerykanskich serwerach. W jeden dzien zloto by skoczylo na 0.30. Byl jakis topic ostatnio na forum przyjaciela. Koles mial 64 pc do botowania :D

This post was edited by groom on May 6 2013 02:25pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 02:26pm
Quote (groom @ 6 May 2013 21:24)
Wystarczy, ze uniemozliwia azjatom granie na europejskich i amerykanskich serwerach. W jeden dzien zloto by skoczylo na 0.30. Byl jakis topic ostatnio na forum przyjaciela. Koles mial 64 pc do botowania :D


No w tym też coś jest, fakt :D Szczególnie, że w tym momencie mając jedno konto można grać na 3 (albo wiecej, jesli jest wiecej niz 1 na us) realmach jednocześnie.

This post was edited by myr00n on May 6 2013 02:26pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 6 2013 02:27pm
przed wydaniem d3 mogli gdzieś dać jakaś notkę o możliwości resetu tak jak w d2 i rmah plajerzy nie mogliby się teraz do niczego doczepić
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:30pm
Quote (1970 @ May 6 2013 10:27pm)
przed wydaniem d3 mogli gdzieś dać jakaś notkę o możliwości resetu tak jak w d2 i rmah plajerzy nie mogliby się teraz do niczego doczepić


a właśnie poszła konkretna informacja, że resetów nie będzie.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 6 2013 02:31pm
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 22:30)
a właśnie poszła konkretna informacja, że resetów nie będzie.

coś mi się wydaje że d3 na konsole odniesie większy sukces
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 6 2013 02:31pm
no przyznam ze jestem negatywnie zaskoczony tym ze blizz pokpil sprawe ekonomii d3. takiej inflacji to nie widzialem w zadnej grze :/

w wowie w miare dobrze trzymaja ekonomie od 2004 r a tu po roku jest kompletny dramat
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 6 2013 02:32pm
Quote (1970 @ 6 May 2013 21:31)
coś mi się wydaje że d3 na konsole odniesie większy sukces



W jakim sensie sukces? Moge sie zalozyc, ze blizzard tyle kasy ile zarobil na d3 nie zarobil na wszystkich swoich grach razem wzietych :D
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
May 6 2013 02:33pm
niedlugo to beda rozdawac za free golda bo nie beda miec gdzie trzymac :D
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:33pm
Quote (1970 @ May 6 2013 10:31pm)
coś mi się wydaje że d3 na konsole odniesie większy sukces


Dlaczego?
Jakieś zmiany ciekawe wprowadzają?

Ogólnie D3 jakie powinno wyjść w dniu premiery jest od którejś z ostatnich łatek z oczywistym brakiem rozbudowane PvP już prawie rok po premierze ...
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 6 2013 02:33pm
Quote (groom @ 6 May 2013 22:32)
W jakim sensie sukces? Moge sie zalozyc, ze blizzard tyle kasy ile zarobil na d3 nie zarobil na wszystkich swoich grach razem wzietych :D

większy sukces pod względem grywalności i funu z gry
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 22:33)
Dlaczego?
Jakieś zmiany ciekawe wprowadzają?

Ogólnie D3 jakie powinno wyjść w dniu premiery jest od którejś z ostatnich łatek z oczywistym brakiem rozbudowane PvP już prawie rok po premierze ...


nie ma rmah co daję im więcej możliwości np. reset

This post was edited by 1970 on May 6 2013 02:34pm
Go Back To Polska Topic List
Prev17697707717727731715Next
Add Reply New Topic New Poll