☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
769
770
771
772
773
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147836
Replies: 8046
Track Topic
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7701
Oct 12 2015 12:57pm
Quote (hehehehehe @ Oct 12 2015 05:51pm)
a przetopiles ile, 2k? poza tym props wows >wot
a
kupiłem za 300, dorzuciłem 30 funtów około
wows to guwno, nudzi sie szybciej
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7702
Oct 12 2015 01:01pm
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7703
Oct 12 2015 04:06pm
Quote (hehehehehe @ 12 Oct 2015 21:01)
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p
nie widzę radości w statku, którym zakręt planuję z minutowym wyprzedzeniem, a cała bitwa jest tak flegmatyczna, że można się porzygać z nudów po sesji 1h+
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7704
Oct 12 2015 04:12pm
w koncu to okret a nie samochod
okret =/= stateg
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#7705
Oct 12 2015 11:38pm
Czesc nutrzu
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#7706
Oct 13 2015 01:37am
Quote (hehehehehe @ 13 Oct 2015 00:12)
w koncu to okret a nie samochod :mellow:
okret =/= stateg
nie jest to istotne, gra toczy się w ślimaczym tempie przez co traci znacznie na grywalności. Nie rozumiem ludzi grających pancernikami, skoro nawet gra niszczycielem może miejscami irytować (chociaż daje satysfakcję z wyjebania salwy torped jakiemuś grubasowi prosto w pysk xd)
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#7707
Oct 13 2015 02:34am
Może na niskich teraz tak ale na wysokich jeśli wejdziesz w zasięg musisz uważać aby nie wyrwać cytadeli za 30k lub nie zejść na salwe.
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#7708
Oct 13 2015 04:00am
Slyszalem ze wow jest w opor nie rowny
Letter_kenny
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold
:
655.22
#7709
Oct 13 2015 04:10am
Quote (hehehehehe @ 13 Oct 2015 10:34)
Może na niskich teraz tak ale na wysokich jeśli wejdziesz w zasięg musisz uważać aby nie wyrwać cytadeli za 30k lub nie zejść na salwe.
Wyjdź z domu
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#7710
Oct 13 2015 01:12pm
Quote (hehehehehe @ Oct 12 2015 08:01pm)
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p
wbijam penis w mody, ale wows to guwno, nie udao im się
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
769
770
771
772
773
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact