d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1769770771772773805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 12 2015 12:57pm
Quote (hehehehehe @ Oct 12 2015 05:51pm)
a przetopiles ile, 2k? poza tym props wows >wot

a


kupiłem za 300, dorzuciłem 30 funtów około

wows to guwno, nudzi sie szybciej
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 12 2015 01:01pm
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2015 04:06pm
Quote (hehehehehe @ 12 Oct 2015 21:01)
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p


nie widzę radości w statku, którym zakręt planuję z minutowym wyprzedzeniem, a cała bitwa jest tak flegmatyczna, że można się porzygać z nudów po sesji 1h+
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 12 2015 04:12pm
w koncu to okret a nie samochod :mellow:

okret =/= stateg
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Oct 12 2015 11:38pm
Czesc nutrzu
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 13 2015 01:37am
Quote (hehehehehe @ 13 Oct 2015 00:12)
w koncu to okret a nie samochod :mellow:

okret =/= stateg


nie jest to istotne, gra toczy się w ślimaczym tempie przez co traci znacznie na grywalności. Nie rozumiem ludzi grających pancernikami, skoro nawet gra niszczycielem może miejscami irytować (chociaż daje satysfakcję z wyjebania salwy torped jakiemuś grubasowi prosto w pysk xd)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 13 2015 02:34am
Może na niskich teraz tak ale na wysokich jeśli wejdziesz w zasięg musisz uważać aby nie wyrwać cytadeli za 30k lub nie zejść na salwe.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Oct 13 2015 04:00am
Slyszalem ze wow jest w opor nie rowny
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 13 2015 04:10am
Quote (hehehehehe @ 13 Oct 2015 10:34)
Może na niskich teraz tak ale na wysokich jeśli wejdziesz w zasięg musisz uważać aby nie wyrwać cytadeli za 30k lub nie zejść na salwe.

Wyjdź z domu
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 13 2015 01:12pm
Quote (hehehehehe @ Oct 12 2015 08:01pm)
bo nie ma modow wiec i guwno, l2p


wbijam penis w mody, ale wows to guwno, nie udao im się
Go Back To Polska Topic List
Prev1769770771772773805Next
Add Reply New Topic New Poll