Ja wlasnie zjadlem makaronik z pesto i jajkiem, posypane serkiem

Salatka do tego, no i oczywiscie woda mineralna zrodlana naturalnie zagazowana (perrier jakby ktos pytal, taka wysokiej klasy woda mineralna francuska z wysokiej polki naturalnie zagazowana zrodlana mineralna)
