Quote (bushlick @ 12 Aug 2013 15:52)
Marny czlowiek, marne prowo matełurz.
Btw
Skorzystalem z irl hacka (bycie miłym wobec jego kolerzanek z fb friendlisty) i przy 1 podejsciu uzyskalem adres zamieszkania mateusza aka sajgon

moze ktos ma ochote odwiedzic naszego kolege z jsp? Kamerzysta sie przyda, a samemu smutno jechac taki kawal.
daj, on podobno jest z gdanka wiec mam rzut beretem, a typ mnie strasznie wkurwia
OLO I PANDA GDZIE BYLISCIE JAK WAS NIE BYLO? MARTWILEM SIE