d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev176777879804030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 08:55am
Quote (doktor_ironia @ Sep 19 2011 04:13pm)
Fg


doktor_ironia has sent you 4.99 Forum Gold.
Dziękuję :wub:
Zaczynam lubić Branda od teraz.
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2011 09:44am
fb na wickd :) potem przegralismy z kretesem mimo ze gankowalem go co 2 minuty ale co tam
http://img62.imageshack.us/img62/4426/76730132.jpg
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 19 2011 10:46am
U Riven biorę:

Dorans blade, buty, latarenka, merce, Infinity/Bloodthirster, Frozen mallet/warmog, Atma.

Co lepiej brać Infi czy Blooda, Frozen malleta czy Warmoga?
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Sep 19 2011 10:49am
Quote (Lord-Keny @ Sep 19 2011 05:44pm)
fb na wickd :) potem przegralismy z kretesem mimo ze gankowalem go co 2 minuty ale co tam
http://img62.imageshack.us/img62/4426/76730132.jpg


zajebales wickedaaa!
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 10:51am
Quote (Last_Hope @ Sep 19 2011 06:46pm)
U Riven biorę:

Dorans blade, buty, latarenka, merce, Infinity/Bloodthirster, Frozen mallet/warmog, Atma.

Co lepiej brać Infi czy Blooda, Frozen malleta czy Warmoga?


warmog>mallet
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 19 2011 10:56am
Quote (Lord-Keny @ Sep 19 2011 05:44pm)
fb na wickd :) potem przegralismy z kretesem mimo ze gankowalem go co 2 minuty ale co tam
http://img62.imageshack.us/img62/4426/76730132.jpg


i stole noc red

zajebalem wickeda
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 11:09am
Quote (luksus @ Sep 19 2011 06:56pm)
i stole noc red

zajebalem wickeda


Cześć, co tam w Łomży?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 19 2011 11:13am
Quote (CholeraJasna @ Sep 19 2011 07:09pm)
Cześć, co tam w Łomży?


nie wiem o czym mowisz a mnie nawet w polsce nie ma :mellow:
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 11:14am
Quote (luksus @ Sep 19 2011 07:13pm)
nie wiem o czym mowisz a mnie nawet w polsce nie ma :mellow:


:o
A gdzie jesteś?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Sep 19 2011 11:42am
Chce się komuś robić refy?
Cena do uzgodnienia.
Go Back To Polska Topic List
Prev176777879804030Next
Closed New Topic New Poll