d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev176777879801961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 14 2011 02:59pm
Quote (cOr @ 14 Nov 2011 22:57)
caly odcinek bardzo dobry. i jak dla mnie drugi sezon jest duzo lepszy niz pierwszy (gdzie tylko 2 pierwsze odcinki byly fajne)



za male ilosci zombiakow naraz. no i siedza w jednym miejscu ciagle. bardziej podobalo mi sie penetrowanie miasta czy szukanie nowego, bezpiecznego miejsca.
no i motyw z szukaniem bachora mnie denerwuje. rozwleka to pewnie na caly sezon.

This post was edited by imnoise on Nov 14 2011 03:00pm
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Nov 14 2011 03:00pm
Quote (imnoise @ Nov 14 2011 10:57pm)
ale koncowka s02e05 walking dead. nareszcie cos sie zacznie dziac. caly odcinek niezly, ale nadal low w stosunku do I sezonu.


W niedzielę obejrzałem całą pierwszą serię i 4 odcinki z drugiej serii, a dzisiaj z rana 5 odcinek. Wkręcił mnie ten serial, świetny klimat.

Quote (VolveR @ Nov 14 2011 10:42pm)
A mój napi mi do tego nie znajduje. Szlag mnie trafi.


Bez napisów też da się oglądać...

Quote (imnoise @ Nov 14 2011 10:59pm)
za male ilosci zombiakow naraz. no i siedza w jednym miejscu ciagle. bardziej podobalo mi sie penetrowanie miasta czy szukanie nowego, bezpiecznego miejsca.
no i motyw z szukaniem bachora mnie denerwuje. rozwleka to pewnie na caly sezon.


Brat Daryla wróci i to on odnajdzie dziewczynkę ;>.

This post was edited by FrogI on Nov 14 2011 03:02pm
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Nov 14 2011 03:02pm
Quote (VolveR @ Nov 14 2011 08:42pm)
A mój napi mi do tego nie znajduje. Szlag mnie trafi.


tam gdzie napi zawodzi napisy24 okazują się pomocne.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 14 2011 03:03pm
Quote (FrogI @ 14 Nov 2011 23:00)
W niedzielę obejrzałem całą pierwszą serię i 4 odcinki z drugiej serii, a dzisiaj z rana 5 odcinek. Wkręcił mnie ten serial, świetny klimat.



Bez napisów też da się oglądać...



Brat Daryla wróci i to on odnajdzie dziewczynkę ;>.


chyba zgwałci :lol:

fajnie, ze wrocil watek Merle. juz myslalem, ze o nim zapomniano.
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Nov 14 2011 03:04pm
Quote (imnoise @ Nov 14 2011 11:03pm)
chyba zgwałci  :lol:

fajnie, ze wrocil watek Merle. juz myslalem, ze o nim zapomniano.


W komiksie tak chyba było ;p.

Wiadomo już ile będzie odcinków w drugiej serii?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 14 2011 03:34pm
Homeland <3

Z kadym odcinkiem coraz bardziej idzie w gore listy moich ulubionych seriali.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 14 2011 03:44pm
Quote (zYwi3c @ 14 Nov 2011 23:34)
Homeland <3

Z kadym odcinkiem coraz bardziej idzie w gore listy moich ulubionych seriali.



tez mi sie podoba z biegiem wydarzen.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 14 2011 03:45pm
Quote (imnoise @ 14 Nov 2011 23:44)
tez mi sie podoba z biegiem wydarzen.


Jak nie widzailes dzisiejszego odcinka, to biegiem ogladaj :<
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 14 2011 03:47pm
Quote (zYwi3c @ 14 Nov 2011 23:45)
Jak nie widzailes dzisiejszego odcinka, to biegiem ogladaj :<



sa juz napisy?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 14 2011 04:01pm
Quote (zYwi3c @ Nov 14 2011 05:34pm)
Homeland <3

Z kadym odcinkiem coraz bardziej idzie w gore listy moich ulubionych seriali.


O czym jest ?
i chyba jakis nowy tak ?
Go Back To Polska Topic List
Prev176777879801961Next
Add Reply New Topic New Poll