Quote (imnoise @ Nov 14 2011 10:57pm)
ale koncowka s02e05 walking dead. nareszcie cos sie zacznie dziac. caly odcinek niezly, ale nadal low w stosunku do I sezonu.
W niedzielę obejrzałem całą pierwszą serię i 4 odcinki z drugiej serii, a dzisiaj z rana 5 odcinek. Wkręcił mnie ten serial, świetny klimat.
Quote (VolveR @ Nov 14 2011 10:42pm)
A mój napi mi do tego nie znajduje. Szlag mnie trafi.
Bez napisów też da się oglądać...
Quote (imnoise @ Nov 14 2011 10:59pm)
za male ilosci zombiakow naraz. no i siedza w jednym miejscu ciagle. bardziej podobalo mi sie penetrowanie miasta czy szukanie nowego, bezpiecznego miejsca.
no i motyw z szukaniem bachora mnie denerwuje. rozwleka to pewnie na caly sezon.
Brat Daryla wróci i to on odnajdzie dziewczynkę ;>.
This post was edited by FrogI on Nov 14 2011 03:02pm