Quote (luksus @ 16 May 2011 03:14)
To chuj, nie ma opcji zebys przeszedl

Rekrutacja już open zaraz Sajgonie

Ciebie tez to dotyczy.
Zarekrutuje sie jak beda wyniki matur. Mam nadzieje, ze gdzies mnie przyjma.
e/ czuje potrzebe przejscia kilku starych, epickich gier.
Zaczne chyba od alice i grim fandango. Iso wiecej pomyslow.
This post was edited by Saygon on May 15 2011 07:17pm