d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17677787980206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:07pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:06)
Grales w neverhooda?


Pierwsze slysze. Nie lubie rpg i strategii.
Peu co wpierdalasz? Spaghetti?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:09pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:07am)
Pierwsze slysze. Nie lubie rpg i strategii.
Peu co wpierdalasz? Spaghetti?


To nie strategia O.o

Jak przejdziesz bez solucji to kupuje za miesiac HoN'a :ph34r:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:11pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:09)
To nie strategia O.o

Jak przejdziesz bez solucji to kupuje za miesiac HoN'a :ph34r:


Ale pewnie rpg? Ja kurwa nawet pokemony z solucja przechodze. Nie lubie gier wymagajacych duzego myslenia.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:14pm


To chuj, nie ma opcji zebys przeszedl :D

Rekrutacja już open zaraz Sajgonie :ph34r:
To nie RPG.


This post was edited by luksus on May 15 2011 07:15pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:16pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:14)
To chuj, nie ma opcji zebys przeszedl :D

Rekrutacja już open zaraz Sajgonie :ph34r:


Ciebie tez to dotyczy.
Zarekrutuje sie jak beda wyniki matur. Mam nadzieje, ze gdzies mnie przyjma.
e/ czuje potrzebe przejscia kilku starych, epickich gier.
Zaczne chyba od alice i grim fandango. Iso wiecej pomyslow.

This post was edited by Saygon on May 15 2011 07:17pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:18pm
Automatyka zaocznie.
I państwowa tym razem, nie pb.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 15 2011 07:18pm
Quote (Saygon @ 16 May 2011 03:16)
Ciebie tez to dotyczy.
Zarekrutuje sie jak beda wyniki matur. Mam nadzieje, ze gdzies mnie przyjma.
e/ czuje potrzebe przejscia kilku starych, epickich gier.
Zaczne chyba od alice i grim fandango. Iso wiecej pomyslow.


fallout
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:18pm
Fallout mnie znudzil.

This post was edited by Saygon on May 15 2011 07:19pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 07:20pm
Quote (Saygon @ May 16 2011 02:18am)
Fallout mnie znudzil.


jagged aliance?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 15 2011 07:23pm
Quote (luksus @ 16 May 2011 03:20)
jagged aliance?


Nah. Dorzucam do listy larry 7 i preya.
I duke nukem mp i serious sama.
Kurwa malo gier przeszedlem w zyciu.
Go Back To Polska Topic List
Prev17677787980206Next
Add Reply New Topic New Poll