☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev
1
76
77
78
79
80
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 229250
Replies: 26528
Track Topic
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#771
Aug 11 2010 05:54pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Aug 2010 01:50)
Niech napisze o Sebastianie na General Helpie.
Epicki filmik. Dawno go oglądałem.
to jakies klamstwo to nie ja.
to ja na miescie zrobilem sobie fotq z kolezka
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#772
Aug 11 2010 05:56pm
Quote (jodum @ Aug 12 2010 12:54am)
to jakies klamstwo to nie ja.
http://i34.tinypic.com/ngdnqo.jpg
to ja na miescie zrobilem sobie fotq z kolezka
Nawet nie masz do mnie startu. Nie podobają mi się twoje zęby. Co taki brzydal mógłby robić z taką kobietą jak ja? Nie pasujemy do siebie.
Crashbird
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#773
Aug 11 2010 05:57pm
http://i34.tinypic.com/ngdnqo.jpg
czy to sławny SEBA
??
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#774
Aug 11 2010 05:58pm
Quote (Crashbird @ Aug 12 2010 12:57am)
http://i34.tinypic.com/ngdnqo.jpg
czy to sławny SEBA
??
Za ile kupiłeś to konto?
Crashbird
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#775
Aug 11 2010 05:59pm
za hlep
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#776
Aug 11 2010 06:00pm
Quote (Crashbird @ 12 Aug 2010 01:59)
za hlep
jem hlep
Cichy133
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold
:
133.00
Warn: 20%
#777
Aug 11 2010 06:00pm
Quote (Crashbird @ 12 Aug 2010 00:57)
http://i34.tinypic.com/ngdnqo.jpg
czy to sławny SEBA
??
Z profilu npantery:
Rest in peace Sebastian, you will always be with us in our hearts and minds.
November 1st 2005 - June 16th 2009
Crashbird
Banned
Posts: 35
Joined: Feb 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#778
Aug 11 2010 06:03pm
Dlaczego Sebastian biega z 2Hand tarczą w diablo?
Antyone
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold
:
4.20
#779
Aug 11 2010 06:03pm
witam wszystkich, ponownie.
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#780
Aug 11 2010 06:04pm
Quote (Crashbird @ 12 Aug 2010 02:03)
Dlaczego Sebastian biega z 2Hand tarczą w diablo?
Bo jego mama czuje sie wyzwolona za puklerz z pierwszego aktu.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
76
77
78
79
80
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact