d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17677787980268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 6 2011 03:39pm
Quote (myr00n @ Mar 6 2011 10:37pm)
To samo tutaj. Plus fakt, że spieprza czasem przed swoim pożywieniem ze strachu nieco mnie śmieszy :D


na pewno nie ze strachu :o
jak nie chce, to nie je, jak za dużego robala wrzucasz, to wiadomo, że ucieknie
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 6 2011 03:44pm
Trzeba przyznać, B. smithi to bardzo nudny pająk, za to ma ładne kolorki :P
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2011 03:46pm
Quote (Yugi @ 6 Mar 2011 22:39)
na pewno nie ze strachu :o
jak nie chce, to nie je, jak za dużego robala wrzucasz, to wiadomo, że ucieknie


Nie no, śmieję się raczej. Duża jest już więc nie o rozmiar chodzi a brak apetytu.

Ale śmiesznie dośc wypada porównanie jej do takiego np murinuska który się rzuca na żarełko od razu z potworną prędkościa podczas gdy smithi powoooooli się od robaczka oddala.

This post was edited by myr00n on Mar 6 2011 03:47pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 6 2011 03:59pm
Quote (Yugi @ Mar 6 2011 11:34pm)
mój smithi potrafi na szybie 2 tygodnie wisieć, głodówki w norze 3 miesięczne już nie pierwszy raz :x
aktywny jak ja pierdole ;p


Młody jest mój okaz, może dlatego taki ruchliwy.

Quote (misiek[te] @ Mar 6 2011 11:44pm)
Trzeba przyznać, B. smithi to bardzo nudny pająk, za to ma ładne kolorki :P

O to, to :))
Quote (myr00n @ Mar 6 2011 11:37pm)

Gratuluję pierwszej wylinki !

Dziękuję ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 9 2011 10:07am
Regalis l6-l7 . Cholernie duży przyrost znowu. Po tej wylince trzeba będzie zakupić większe mieszkanko
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2011 06:35pm
Gdyby ktoś z d2jsp kupował w najbliższym czasie ptaszniki na allegro, radzę omijać aukcje tej baby: http://allegro.pl/show_user.php?uid=19659026
Pani Ola wysyła ludziom martwe pająki, cały temat został szerzej opisany tutaj: http://www.arachnea.org/forum/f37/olcia-ola-kozacki-t65669/page2.html
Zorientowała się chyba, że nie da rady dalej wciskać ludziom padliny i wystawiła masę pająków na allegro, co ciekawe, praktycznie wszystkie są "po kopulacjach", znając życie połowa jest martwa a druga połowa samca na oczy nie widziała... Nie chcecie zostać oszukani - nie licytujcie !
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 13 2011 06:37pm
to chyba towar niezgodny z opisem bo nie jest napisane ze sprzedaje martwego.
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2011 06:40pm
Quote (Lewo @ 14 Mar 2011 02:37)
to chyba towar niezgodny z opisem bo nie jest napisane ze sprzedaje martwego.


Przeczytaj temat na arachnea.org to będziesz wiedział o co chodzi. ;) Babka oszukała gościa na ptaszniki warte 1260 zł, niby wysłała żywe i padły w przesyłce, ale szły pocztą 1 dzień, a po dotarciu do kupującego były już w stanie zaawansowanego rozkładu, więc na 100% po prostu wysłała mu padnięte sztuki, czego niestety nie da się jej udowodnić... Wrzuciłem to tutaj, żeby przypadkiem nikt się nie naciął.

This post was edited by TheEmbrion on Mar 13 2011 06:41pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 14 2011 02:38am
Quote (TheEmbrion @ Mar 14 2011 02:35am)
Gdyby ktoś z d2jsp kupował w najbliższym czasie ptaszniki na allegro, radzę omijać aukcje tej baby: http://allegro.pl/show_user.php?uid=19659026
Pani Ola wysyła ludziom martwe pająki, cały temat został szerzej opisany tutaj: http://www.arachnea.org/forum/f37/olcia-ola-kozacki-t65669/page2.html
Zorientowała się chyba, że nie da rady dalej wciskać ludziom padliny i wystawiła masę pająków na allegro, co ciekawe, praktycznie wszystkie są "po kopulacjach", znając życie połowa jest martwa a druga połowa samca na oczy nie widziała... Nie chcecie zostać oszukani - nie licytujcie !


Czytałem już sporo o tej oszustce. Najlepsze jest to, że oskamiła kogoś na około 1200 plnów.
E: Embrion już to napisał :p

This post was edited by Last_Hope on Mar 14 2011 02:39am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Mar 17 2011 12:09pm
Ale te murinusy rosną :O dopiero kupowałem l3 a teraz jeden już wlazł na 6 wylineczkę :)
Go Back To Polska Topic List
Prev17677787980268Next
Add Reply New Topic New Poll