Quote (Yugi @ Mar 6 2011 11:34pm)
mój smithi potrafi na szybie 2 tygodnie wisieć, głodówki w norze 3 miesięczne już nie pierwszy raz :x
aktywny jak ja pierdole ;p
Młody jest mój okaz, może dlatego taki ruchliwy.
Quote (misiek[te] @ Mar 6 2011 11:44pm)
Trzeba przyznać, B. smithi to bardzo nudny pająk,
za to ma ładne kolorki 
O to, to :))
Quote (myr00n @ Mar 6 2011 11:37pm)
Gratuluję pierwszej wylinki !
Dziękuję
