masz cos takiego jak jednostki latajace
e, no jasne, jezeli widać, że robi thory/vikingi, to chyba nikt Ci w tym momencie nie zrobi mass mutali or so, stwierdzilem tylko, ze jednostki latajace nadaja sie do walki z marinami i tankami
e2, mozna jeszcze pobawić sie infestorami
This post was edited by tusiek on Aug 9 2010 12:33pm