d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17677787980495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,337
Joined: Jul 6 2005
Gold: 9.00
Aug 8 2010 08:51pm
Quote (kuebk @ Aug 8 2010 04:07pm)
Nie kazdy czyli jakies <10%.

http://www.youtube.com/watch?v=PNuM9HugPm4 - n1.


w sc1 widzialem chyba z 2x kiedy oponenci dwa razy sie swoimi pozycjami startowymi zamieniali, chociaz ta gra wyglada na z lekka ustawiona
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 9 2010 12:30am
Quote (GoSu19 @ 8 Aug 2010 22:24)
panowie jak dobrze wiecie z angli wracam 21 i odrazu chcialbym grac w sc2 tak jak wy :wub: ale mam problem moja glupia matka zrobila cos czego nie powinna czyli powiekszyla mi internet do 25mb/s (bezprzewodowo UPC) co ta glupia baba moze zrobic zeby byl przewodowy czy moze wy macie przewodowy 25 mb w UPC jak tak to piszcie :cry:

e: oczywko mnie nie ma w domu moge tylko ja przez smsa albo zadzwonic poinstruowac <_<


nie wiem czy wogole istnie wersja bezprzewodowa bez rutera kaj ;p podlaczasz do neigo kabel i cisniesz. Mi wymienili tylko ruter gdy podlaczali 25mb i to wszystko. Wiec nie powinno byc problemu.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 9 2010 01:08am
Quote (kuebk @ 9 Aug 2010 01:07)
Nie kazdy czyli jakies <10%.

http://www.youtube.com/watch?v=PNuM9HugPm4 - n1.


w becie raz mi sie tak zdarzylo ;d
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2010 05:55am
gram na kompie brata i troche mnie te thory/vikingi/tanki wkurwiaja :D

zerg user, w becie gralem protossem ale on taki jakis bez klimatu jest to zmieniulem rase ;p
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 9 2010 06:01am
Quote (OnizukaPM @ Aug 9 2010 11:55am)
gram na kompie brata i troche mnie te thory/vikingi/tanki wkurwiaja :D

zerg user, w becie gralem protossem ale on taki jakis bez klimatu jest to zmieniulem rase ;p


Gorzej jak zacznie helliony robic to z jedynej grywalnej mieszanki zerga (lingi ultrale) zostaja same ultraliski. xD
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2010 06:07am
Quote (kefir @ 9 Aug 2010 13:01)
Gorzej jak zacznie helliony robic to z jedynej grywalnej mieszanki zerga (lingi ultrale) zostaja same ultraliski. xD


wg mnie ultralisk powinien tak jak collossus chodzic po swoich jednostkach to wtedy bylyby uzyteczne, bo zawsze jest tak ze sie skonczy cala walka a ultrale dopiero zaczynaja dochodzic do wroga ;]
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 9 2010 10:19am
imo duze znaczenie w ZvT ma rodzaj mapki, kiedy rampa jest strasznie waska to szanse zerga sa praktycznie zerowe, przynajmniej ja nie umiem nic wtedy zrobic, bo postawi Walla za nim marines i tanki, nie do przejscia
Member
Posts: 719
Joined: Nov 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 9 2010 12:26pm
masz cos takiego jak jednostki latajace

e, no jasne, jezeli widać, że robi thory/vikingi, to chyba nikt Ci w tym momencie nie zrobi mass mutali or so, stwierdzilem tylko, ze jednostki latajace nadaja sie do walki z marinami i tankami

e2, mozna jeszcze pobawić sie infestorami

This post was edited by tusiek on Aug 9 2010 12:33pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 9 2010 12:29pm
Na terrana mecha latajace sa praktycznie bezuzyteczne.
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Aug 9 2010 12:49pm
Quote (kuebk @ Aug 9 2010 08:29pm)
Na terrana mecha latajace sa praktycznie bezuzyteczne.


na terrana mecha ogolnie malo co jest uzyteczne...
Go Back To Polska Topic List
Prev17677787980495Next
Add Reply New Topic New Poll