Quote (rollen @ 19 Sep 2010 10:47)
a widziales chlopczyku mecz ?
sedzia evidentnie antyarsenal pozwalal na ragbi..+ gol w 94;15 lol
...l
tak, widziałem mecz. No i co z tego że w 94:15 gol ? Nikt by nie narzekał gdyby to Arsenal przegrywał i strzelił.
A skoro Arsenal jest taki "boski" to powinien grać dużo lepiej niż to pokazał z przeciętnym Sunderlandem. Chyba chcecie zdobyć mistrzostwo?
e : chłopczyku
e2 : spadam na mecz, mam nadzieję że remis padnie
This post was edited by Feye on Sep 19 2010 06:25am