d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 06:22am
Quote (rollen @ 19 Sep 2010 10:47)
a widziales chlopczyku mecz ?

sedzia evidentnie antyarsenal pozwalal na ragbi..+ gol w 94;15 lol

...l


tak, widziałem mecz. No i co z tego że w 94:15 gol ? Nikt by nie narzekał gdyby to Arsenal przegrywał i strzelił.
A skoro Arsenal jest taki "boski" to powinien grać dużo lepiej niż to pokazał z przeciętnym Sunderlandem. Chyba chcecie zdobyć mistrzostwo?

e : chłopczyku
e2 : spadam na mecz, mam nadzieję że remis padnie B)

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 06:25am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 19 2010 06:30am
Quote (xxdruidxx @ Sep 18 2010 08:05pm)
ok ManU all !


Ja pierdolę skąd żeś się urwał człowieku.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 06:59am
Quote (Feye @ 19 Sep 2010 13:22)
tak, widziałem mecz. No i co z tego że w 94:15 gol ? Nikt by nie narzekał gdyby to Arsenal przegrywał i strzelił.
A skoro Arsenal jest taki "boski" to powinien  grać dużo lepiej niż to pokazał z przeciętnym Sunderlandem. Chyba chcecie zdobyć mistrzostwo?

e : chłopczyku
e2 : spadam na mecz, mam nadzieję że remis padnie B)


jak co z tego pech

ofc ze powinien grac lepiej

na swoim stadionie sunderland jest bardzo dobry 1 porazka w tym roku

MU- liv 25 min i liv nie oddal strzalu na gramke mu :]
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 07:03am
Quote (rollen @ Sep 19 2010 01:59pm)


MU- liv 25 min i liv nie oddal strzalu na gramke mu :]

Norma. :D
W zeszlym sezonie z Chelsea grali to pierwszy strzal na bramke polecial w 7x min. :lol:
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 07:04am
Quote (Shapiro @ 19 Sep 2010 14:03)
Norma. :D
W zeszlym sezonie z Chelsea grali to pierwszy strzal na bramke polecial w 7x min. :lol:


ale nadal 0-0 :]


/1-0

ten sezon moze byc dobry dla berbatowa

This post was edited by rollen on Sep 19 2010 07:18am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 07:23am
Haha nie widzialem bramki fabregasa wczesniej :D niezle mu sie poszczescilo..
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 07:50am
oooo Jezu ale gol Berbatova
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 07:54am
2-1
Gerrard
Member
Posts: 2,900
Joined: Jun 27 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Sep 19 2010 07:56am
dajcie jakiś link na pm do mu - liv, nie mam sopcasta bo na siostry kompie siedze :(
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 08:02am
Nie rozumiem po co on sie ruszal z tego muru.. Przeciez po to tam stal zeby zablokowac ten strzal..
Go Back To Polska Topic List
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll