d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev176777879801249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Mar 25 2010 09:54am
zrobi ktoś taxi od 3 do 4 aktu :D ? na normie oczywix
bo jakoś mi się nie chce biegać po tych lasach
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 25 2010 09:59am
Ciagle jb i crashe, grac sie nie da :/
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 25 2010 10:33am
wiecie ze rollback mozna zrobic calkiem przypadkowo? juz kilka razy tego doswiadczylem..
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 25 2010 10:35am
Quote (DnBBoY @ Mar 25 2010 04:33pm)
wiecie ze rollback mozna zrobic calkiem przypadkowo? juz kilka razy tego doswiadczylem..


moim skromnym zdaniem to nie ty robisz rollbacki tylko kos inny ; (
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 25 2010 10:36am
Quote (GoD-Soviet @ Mar 25 2010 04:35pm)
moim skromnym zdaniem to nie ty robisz rollbacki tylko kos inny ; (


no dokladnie, mozna skorzystac przy okazji
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 25 2010 10:37am
Quote (DnBBoY @ Mar 25 2010 04:36pm)
no dokladnie, mozna skorzystac przy okazji


ciekawe w jakis sposob, roll backi pojawiaja sie z dupy, nie ma ostrzezenia uwaga bedzie roll back i jedyne co robia innym to wkurwiaja bo sie traci expa itemy etc etc
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 25 2010 10:38am
Quote (GoD-Soviet @ Mar 25 2010 04:37pm)
ciekawe w jakis sposob, roll backi pojawiaja sie z dupy, nie ma ostrzezenia uwaga bedzie roll back i jedyne co robia innym to wkurwiaja bo sie traci expa itemy etc etc


no tylko kwestia wyczekiwania na rollback pozostaje..
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 25 2010 11:02am
Quote (DnBBoY @ 25 Mar 2010 17:38)
no tylko kwestia wyczekiwania na rollback pozostaje..


/facepalm
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Mar 25 2010 11:12am
Quote (crunk_mp @ Mar 25 2010 03:59pm)
Ciagle jb i crashe, grac sie nie da :/


ano..

kto ma wujka w blizzie i załatwi tą sprawe polubownie?
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 25 2010 11:46am
Quote (DZI4DU @ 25 Mar 2010 18:12)
ano..

kto ma wujka w blizzie i załatwi tą sprawe polubownie?


z pół jsp ma wujka w blizzie, ale wątpie żeby mogli to załatwić
Go Back To Polska Topic List
Prev176777879801249Next
Add Reply New Topic New Poll