d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev17677787980523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Mar 21 2010 07:06am
Quote (terazjanabicie @ Mar 21 2010 01:04pm)
zależy, najprościej przez wifi, jeśli masz w domu to wchodzisz W Network Settings i ps3 Cię dalej poprowadzi ;)


Niestety nie mam, neostrade aktualnie
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 07:12am
Quote (wittek @ 21 Mar 2010 15:06)
Niestety nie mam, neostrade aktualnie


W takim razie musisz podpiąć kablem. Mam Wi-fi, więc nie bawiłem się w podłączanie, ale wydaje mi się, że kablem Ethernet. Poszukaj w google jak to wszystko podpiąć i skonfigurować ;)
Member
Posts: 26,355
Joined: Nov 28 2005
Gold: 3,030.00
Mar 21 2010 07:15am
Aktualnie pomykam sobie w Final Fantasy Xiii
Szczerze spodziewalem sie czegos wiecej niz to co zobaczylem do tej pory... Gra dosc liniowa jednak z piekna grafika...
Na dniach zamierzam łyknac GoW'a III.

Pozatym pocinam czasami w Gran Turismo Prologu oraz w NFS'a Shift :P
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 21 2010 07:17am
Quote (wittek @ 21 Mar 2010 14:01)
Mam konsole ps3 i aktualnie gram w cod mw 2, motorstorm2 czasem z kumplami fife10 :) Nie mam podłaczonej do sieci i ogromnie mi sie nie chce z tym robic -_- po pierwsze musze poczytac jak podlaczyc chyba ze dostane tutaj kilka rad ?

wszysciutko jest ladnie opisane w instrukcji :< rtfm
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Mar 21 2010 07:18am
Quote (terazjanabicie @ Mar 21 2010 01:12pm)
W takim razie musisz podpiąć kablem. Mam Wi-fi, więc nie bawiłem się w podłączanie, ale wydaje mi się, że kablem Ethernet. Poszukaj w google jak to wszystko podpiąć i skonfigurować ;)


Okej :) dzięki.
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 07:56am
Quote (TomBi_smith @ 21 Mar 2010 15:15)
Aktualnie pomykam sobie w Final Fantasy Xiii
Szczerze spodziewalem sie czegos wiecej niz to co zobaczylem do tej pory... Gra dosc liniowa jednak z piekna grafika...
Na dniach zamierzam łyknac GoW'a III.

Pozatym pocinam czasami w Gran Turismo Prologu oraz w NFS'a Shift :P


Słyszałem, że FFXIII jest strasznie monotonnne, prawda to? ;<
Member
Posts: 26,355
Joined: Nov 28 2005
Gold: 3,030.00
Mar 21 2010 09:36am
Quote (terazjanabicie @ 21 Mar 2010 14:56)
Słyszałem, że FFXIII jest strasznie monotonnne, prawda to? ;<


Prawda niestety, to nie czasy final fantasy VII & VIII ktore do tej pory sa moimi faworytami :)
FF XIII praktycznie przez cala gre wiedzie cie za nos. Chyba naprawde nie idzie sie zgubic nigdzie.

Ja skonczylm gre jakies 20min temu po okolo 45h gry.
Teraz zamierzam poszukac jakichs ukrytych rzeczy etc. bo w tej grze musi cos byc. Jezeli nie ma to tworcy naprawde malo sie postarali wydajac tą produkcje.

Ale ogolnie gra bardzo fajna, godna polecenia :)
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 21 2010 09:40am
Quote (TomBi_smith @ 21 Mar 2010 17:36)
Prawda niestety, to nie czasy final fantasy VII & VIII ktore do tej pory sa moimi faworytami :)
FF XIII praktycznie przez cala gre wiedzie cie za nos. Chyba naprawde nie idzie sie zgubic nigdzie.

Ja skonczylm gre jakies 20min temu po okolo 45h gry.
Teraz zamierzam poszukac jakichs ukrytych rzeczy etc. bo w tej grze musi cos byc. Jezeli nie ma to tworcy naprawde malo sie postarali wydajac tą produkcje.

Ale ogolnie gra bardzo fajna, godna polecenia :)


Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem, bo spodziewałem się bardzo dobrej produkcji, a spotkałem się
w większości z mało pochlebnymi opiniami. No ale jak na razie muszę przestać rozglądać się za grami, bo
pokusa jest coraz większa, a nie wiem czy nie będę musiał niedługo pozbyć się konsoli ;<
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 21 2010 10:29am
dobra kto grał kampanię na singlu w bc2? jestem przy misji gdzie muszę iść po śladach flar które zostawił mój ziomek z ekipy ale nie wiem jak to przejść bo ripuję xD wiem że przy tych beczkach mogę się ogrzać ale na drodze spotkałem je tylko raz ;< help
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 21 2010 10:47am
Ja grma w gow3 i uncharted 2 jak dla mnie genialne :> xbox się chowa
Go Back To Polska Topic List
Prev17677787980523Next
Add Reply New Topic New Poll