d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev17677787980225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,625
Joined: Oct 6 2008
Gold: 54.00
May 24 2010 05:53am
L&M właśnie pędzę zapalić
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
May 24 2010 05:54am
Quote (klaryk24 @ May 24 2010 11:53am)
L&M właśnie pędzę zapalić


Podziel sie.
Ja musze ogarnac kase jakas i kupic sobie papieroski :D
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 06:42am
kupilem sobie marlboro (cuz luckow nie bylo :cry: ) w miekkich i troszke inne jakies :huh:
sa lucky strike w miekkim opakowaniu?
papieroscice nawet mam B)
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
May 24 2010 06:53am
Quote (Hate_Me @ 24 May 2010 11:13)
sundaye, djarumy lub black devile.


BURŻUJ!
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 24 2010 06:54am
Quote (saszas @ 24 May 2010 14:42)
kupilem sobie marlboro (cuz luckow nie bylo :cry: ) w miekkich i troszke inne jakies :huh:
sa lucky strike w miekkim opakowaniu?
papieroscice nawet mam B)


Tak są, ale nie wiem czy w Polsce.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 24 2010 06:56am
Siedzę i palę jeden za drugim, do dwóch paczek dziennie już się zbliżam ;/
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
May 24 2010 06:59am
Quote (KRULIK @ 24 May 2010 14:56)
Siedzę i palę jeden za drugim, do dwóch paczek dziennie już się zbliżam ;/


jak palisz w domu to masz przejebane, ja w domu nie pala tylko musze wychodzić i to mnie ratuje,
here srednio 6-10, staram sie ograniczac, w niedzile miałem persona succes, 3szlugi za cały dzien :D
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 24 2010 07:00am
Quote (SirDudas @ 24 May 2010 14:59)
jak palisz w domu to masz przejebane, ja w domu nie pala tylko musze wychodzić i to mnie ratuje,
here srednio 6-10, staram sie ograniczac, w niedzile miałem persona succes, 3szlugi za cały dzien :D


Fakt, błędem było zacząć palić w domu. Jak się rano budzę to pierwszy szlug jeszcze w łóżku.
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
May 24 2010 07:01am
Idę zajarać i pozdrawiam :) .
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
May 24 2010 07:03am
Quote (KRULIK @ 24 May 2010 15:00)
Fakt, błędem było zacząć palić w domu. Jak się rano budzę to pierwszy szlug jeszcze w łóżku.


oo, to hardcorowo, ale w takim razie, zajebiscie sie trujesz jak jeszcze przed sniadaniem szluga jarasz :/
tez tak czasem robie ale tylko wtedy jak nie mam czasu na to sniadanie :P
Go Back To Polska Topic List
Prev17677787980225Next
Add Reply New Topic New Poll