Quote (KRULIK @ 24 May 2010 14:56)
Siedzę i palę jeden za drugim, do dwóch paczek dziennie już się zbliżam ;/
jak palisz w domu to masz przejebane, ja w domu nie pala tylko musze wychodzić i to mnie ratuje,
here srednio 6-10, staram sie ograniczac, w niedzile miałem persona succes, 3szlugi za cały dzien
