d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17687697707717721715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
May 6 2013 11:51am
jak ja dawno w to nie grałem,
czy gra nadal polega na bezsensownym napierdalaniu mobuw?
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 12:06pm
Quote (tamburyn @ May 6 2013 07:51pm)
jak ja dawno w to nie grałem,
czy gra nadal polega na bezsensownym napierdalaniu mobuw?


od tego są boty, możesz sobie pvp pograć
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 01:37pm
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 18:06)
jedyny sposób na ożywienie d3


Podobnie dziala w sumie wprowadzanie nowych legendów.
E: i craftowanie itemków powinno kosztować znacznie więcej, bo teraz czesc ceny itemow zalatwiaja crafty (amulety/shouldery/gloves/czasami bracery) - stosunkowo tanio mozna trafic boskiego rolla, ktory zabija ceny drogich legendarow/dobrze rollnietych rare amu :<

This post was edited by myr00n on May 6 2013 01:39pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 6 2013 01:39pm
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 19:06)
od tego są boty, możesz sobie pvp pograć


od tego jest zamkniecie japy ;) chyba, ze chcesz fundowac kolejny topic
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 01:55pm
Quote (myr00n @ May 6 2013 09:37pm)
Podobnie dziala w sumie wprowadzanie nowych legendów.
E: i craftowanie itemków powinno kosztować znacznie więcej, bo teraz czesc ceny itemow zalatwiaja crafty (amulety/shouldery/gloves/czasami bracery) - stosunkowo tanio mozna trafic boskiego rolla, ktory zabija ceny drogich legendarow/dobrze rollnietych rare amu :<


tylko ile można wprowadzać nowe legendki, które oczywko muszą być 50% lepsze...

Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 01:56pm
Quote (Tradek_Mk @ May 6 2013 09:39pm)
od tego jest zamkniecie japy ;) chyba, ze chcesz fundowac kolejny topic


nie rozumieć
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 6 2013 02:05pm
Quote (myr00n @ 6 May 2013 21:37)
Podobnie dziala w sumie wprowadzanie nowych legendów.
E: i craftowanie itemków powinno kosztować znacznie więcej, bo teraz czesc ceny itemow zalatwiaja crafty (amulety/shouldery/gloves/czasami bracery) - stosunkowo tanio mozna trafic boskiego rolla, ktory zabija ceny drogich legendarow/dobrze rollnietych rare amu :<


ale gold i tak cały czas zostanie i będzie go coraz więcej
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:07pm
Quote (1970 @ May 6 2013 10:05pm)
ale gold i tak cały czas zostanie i będzie go coraz więcej


jest sposób, żeby pozbyć się nadmiaru golda z D3
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
May 6 2013 02:13pm
Quote (1970 @ 6 May 2013 21:05)
ale gold i tak cały czas zostanie i będzie go coraz więcej


Jesli wydawaloby sie na 1 craft pare milionikow to mysle, ze bylby to calkiem solidny gold sink, a i ceny legendow by tak nie spadly.
Quote (demontaczki @ 6 May 2013 20:55)
tylko ile można wprowadzać nowe legendki, które oczywko muszą być 50% lepsze...


Jezeli rynek sie nasyca blyskawicznie, to nie ma zbyt wielu mozliwosci. Chociaz to moze tylko ja i moj brak wyobrazni.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 6 2013 02:19pm
Quote (myr00n @ May 6 2013 10:13pm)
Jesli wydawaloby sie na 1 craft pare milionikow to mysle, ze bylby to calkiem solidny gold sink, a i ceny legendow by tak nie spadly.

Jezeli rynek sie nasyca blyskawicznie, to nie ma zbyt wielu mozliwosci. Chociaz to moze tylko ja i moj brak wyobrazni.


Wzrost cen za crafty zawsze spowoduje jakis tam odpływ golda, ale raczej powinni uciąć przypływ golda
Zresztą nie widzę tutaj różnicy czy mam kupić item za 2m czy 2b golda jeżeli ten gold będzie tyle samo warty
Go Back To Polska Topic List
Prev17687697707717721715Next
Add Reply New Topic New Poll