Quote (kacperq @ 12 Oct 2015 19:20)
a próbowałeś odpalić? xd
/e
nie ogarniam ale smieszna popierdziułke mam na 1 tierze 30 magazynkowa armata ktora laduje sie 6 sekund xD
ta, próbowałem, ale miałem pokaz slajdów nawet na ultra low grafice, więc musiałem odpuścić. Może jak ta gra nie umrze do czasu, kiedy złożę porządnego PC, to sobie zagram kiedyś