d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1768769770771772805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Oct 6 2015 01:22am
Quote (Yugi @ 5 Oct 2015 23:38)
250?


Codziennie 30, w weekend chyba 250 a w rankingowych 6k
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 12 2015 10:08am
1100 zł za konto w świecie czołgów dostałem, gratulacyjny handel xd
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2015 10:18am
Quote (Yugi @ 12 Oct 2015 18:08)
1100 zł za konto w świecie czołgów dostałem, gratulacyjny handel xd


które sprzedałeś, bo nie wiem które z FL usuwać xd
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 12 2015 10:27am
Quote (Bozia @ Oct 12 2015 05:18pm)
które sprzedałeś, bo nie wiem które z FL usuwać xd


tego nie miałeś ^_^
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 12 2015 10:51am
Quote (Yugi @ Oct 12 2015 06:08pm)
1100 zł za konto w świecie czołgów dostałem, gratulacyjny handel xd
a przetopiles ile, 2k? poza tym props wows >wot

a
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2015 10:55am
Quote (hehehehehe @ 12 Oct 2015 18:51)
a przetopiles ile, 2k? poza tym props wows >wot

a


wows spoko, ale brakuje mu dynamiki- gry za bardzo statyczne, nawet jako niszczyciel :<
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 12 2015 11:16am
gra ktos w armored warfare? te bardziej współczesne czołgi chyba pare dni temu do open bety weszly
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2015 11:19am
Quote (kacperq @ 12 Oct 2015 19:16)
gra ktos w armored warfare? te bardziej współczesne czołgi chyba pare dni temu do open bety weszly


niestety, mój lapek nie jest w stanie zdzierżyć wymagań AW xd
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 12 2015 11:20am
Quote (Bozia @ Oct 12 2015 05:19pm)
niestety, mój lapek nie jest w stanie zdzierżyć wymagań AW xd


a próbowałeś odpalić? xd
/e
nie ogarniam ale smieszna popierdziułke mam na 1 tierze 30 magazynkowa armata ktora laduje sie 6 sekund xD

This post was edited by kacperq on Oct 12 2015 11:40am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2015 12:03pm
Quote (kacperq @ 12 Oct 2015 19:20)
a próbowałeś odpalić? xd
/e
nie ogarniam ale smieszna popierdziułke mam na 1 tierze 30 magazynkowa armata ktora laduje sie 6 sekund xD


ta, próbowałem, ale miałem pokaz slajdów nawet na ultra low grafice, więc musiałem odpuścić. Może jak ta gra nie umrze do czasu, kiedy złożę porządnego PC, to sobie zagram kiedyś
Go Back To Polska Topic List
Prev1768769770771772805Next
Add Reply New Topic New Poll