d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1765766767768769805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2015 06:13am
mam pomysł, proponuję e-bujke w czougach
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 06:23am
Quote (Bozia @ Sep 20 2015 02:13pm)
mam pomysł, proponuję e-bujke w czougach


niech napisze do mnie priv na wocie moge zagrac 1 vs 1 tier 6,8,10 jak woli
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 20 2015 06:51am
Quote (wot993 @ 20 Sep 2015 14:23)
niech napisze do mnie priv na wocie moge zagrac 1 vs 1 tier 6,8,10 jak woli


widze was w kartonowych czołgach tieru I :)
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2015 07:08am
Quote (nerok @ 20 Sep 2015 14:51)
widze was w kartonowych czołgach tieru I :)


imo najrówniej by było w jakiś medach 5 tieru typu t25/t34/pzIV
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 20 2015 07:10am
jezeli juz to t8 - od tego poziomu mozna zobaczyc czy ktos jest retardem czy skilzordem
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 07:20am
na is-6 mam 3 bieglosci i nie tylko na nim wiec yolo
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 20 2015 07:21am
Mam KV-1S od ~3dni, ale już czuje że to maszynka do kasy :)

e/W pewnym momencie zostalem 1 na 5 w tym 3 arty 1 med full hp i VK 30.01 na full hp ;)
po starciu VK arty we mnie wycelowały i zostało mi 89hp.

This post was edited by nerok on Sep 20 2015 07:23am
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 07:23am
dobry wynik :) jakbys odjebal manewr taki isem-6 wychodzisz easy 100k kredek na czysto

jak chcesz mozna zagrac pluton ;) gram T1 Heavy i probuje wbic 3 bieglosc przy okazij szkole zaloge

This post was edited by wot993 on Sep 20 2015 07:26am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 20 2015 07:24am
Quote (nerok @ 20 Sep 2015 15:21)
Mam KV-1S od ~3dni, ale już czuje że to maszynka do kasy :)
http://i.imgur.com/ggHfcPh.jpg


stary kawuk to był rozkurw mocny, teraz to cień tamtego czołgu
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 20 2015 07:24am
Quote (wot993 @ 20 Sep 2015 15:23)
dobry wynik :) jakbys odjebal manewr taki isem-6 wychodzisz easy 100k kredek na czysto


Jak na chwile teraźniejszą mój najlepszy wynik :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1765766767768769805Next
Add Reply New Topic New Poll