Quote (Nensato @ Sep 28 2013 03:01pm)
CO KURWA ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ahahahah
Ja dalem na filmwebie 6/10 i to naciągane za jakiś wyborny tekst Franka, już nie pamiętam który.
Pomysł na film zajebisty, ale mimo niezłych dialogów, ma tyle niedociągnięć, że ja pierdole - fabuła słabo trzyma się kupy, brakuje klimatu, ogólnie jest słabo wyprodukowany, a ostatnia scena jest wręcz żenująca. Rozumiem, że może się podobać, ale 9/10 dla niego to selfown w chuj ;D
widze wymagajacego widza, pamietasz moze jakis film, który ostatnio oceniłeś na 9? przyjebałbym coś mocnego przed snem, iso propozycje