d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17647657667677681715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Apr 24 2013 03:15pm
Quote (hoolz @ Apr 22 2013 12:01pm)
http://i33.tinypic.com/xcr4o3.jpg
pomoze ktos z wycena? nic takiego na ah nie ma ;/


up
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Apr 25 2013 07:47am
Powiedzcie mi jaki sens ma craft te wszystkie schody i to ze to g***wno kosztuje ~17 kk ? w zlocie jak mozna kupic za 2,70 zl co dla Polaka jest smieszną kwotą a np dla niemca ? 0,67 euro ^^






ZARTY !?
Member
Posts: 32,589
Joined: Jan 4 2010
Gold: 3,765.00
Apr 25 2013 08:27am
Quote (PYZA @ Apr 25 2013 09:47am)
Powiedzcie mi jaki sens ma craft te wszystkie schody  i to ze to g***wno kosztuje ~17 kk ? w zlocie jak mozna kupic za 2,70 zl co dla Polaka jest smieszną kwotą a np dla niemca ? 0,67 euro ^^


http://www.picshot.pl/pfiles/325196/wtf.JPG



ZARTY !?


wiń blizzarda za to że 2.70 to dla ciebie za dużo
nie pasi to zbieraj gold i craftuj
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Apr 25 2013 08:44am
Quote (Neuroshima @ Apr 25 2013 05:27pm)
wiń blizzarda za to że 2.70 to dla ciebie za dużo
nie pasi to zbieraj gold i craftuj


chyba wlasnie za malo ....
e/ czytanie ze zrozumieniem poziom expert ;d

This post was edited by PYZA on Apr 25 2013 08:53am
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2013 09:32am
Quote (PYZA @ Apr 25 2013 03:47pm)
Powiedzcie mi jaki sens ma craft te wszystkie schody  i to ze to g***wno kosztuje ~17 kk ? w zlocie jak mozna kupic za 2,70 zl co dla Polaka jest smieszną kwotą a np dla niemca ? 0,67 euro ^^


http://www.picshot.pl/pfiles/325196/wtf.JPG



ZARTY !?


i bedziej jeszcze spadac :D
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Apr 25 2013 08:25pm
Quote (Dekard @ Apr 24 2013 09:34pm)
moze sprzedac za golda pozniej za golda kupic p.emeraldy i tez kasa bedzie nie wiem czy nie wiecej :D


znalem ten sposob i sam tak robilem na poczatku i dostawalo sie wiecej niz za golda . Niestety juz coraz wiecej osob to zna i peszek :)
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 26 2013 03:38am
Quote (KAiTeCh @ Apr 26 2013 04:25am)
znalem ten sposob i sam tak robilem na poczatku i dostawalo sie wiecej niz za golda . Niestety juz coraz wiecej osob to zna i peszek :)


teraz to sie juz wogole nie oplaca :(
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 26 2013 10:18am
Aukcja nr 3175660094, jestem ciekaw tych wyjaśnień. :D

This post was edited by Xasthur on Apr 26 2013 10:18am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 26 2013 11:25am
Quote (Xasthur @ Apr 26 2013 06:18pm)
Aukcja nr 3175660094, jestem ciekaw tych wyjaśnień. :D


sekret:
zabijaj potwory xd
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Apr 26 2013 11:28am
sekret , bocenie ..
Go Back To Polska Topic List
Prev17647657667677681715Next
Add Reply New Topic New Poll