d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1764765766767768805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 477
Joined: Sep 9 2015
Gold: 5.00
Sep 19 2015 07:07pm
rudy_pl moje konto
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 07:14pm
Quote (Bozia @ Sep 20 2015 02:55am)
9,58/10 xddd

.....

This post was edited by wot993 on Sep 19 2015 07:29pm
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 07:18pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 20 2015 02:14am)
A nauczysz sie pisac poprawnie czy wczesniej wypierdolisz?


a wiec chu1 z toba lache cii wykladam na pysk i nie gadam juz z trollem
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 20 2015 12:18am
Kurwa, co za przychlast, opowiem ci historie smieciu, pewnego razu, z pewnych przyczyn, miałem zablokowane konto na kilka miesięcy, wtedy pomyślałem, ze odpocznę itp. Pewnego dnia coś mnie tchnęło i zrobiłem sobie nowe konto, po kilkuset bitwach miałem prawie 3k wn8. Moral z tej bajki jest taki, ze jesteś śmieciem z nowym/zresetowanym kontem i wozisz sie niczym gnój na taczce.
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 04:53am
Quote (50groszy @ Sep 20 2015 08:18am)
Kurwa, co za przychlast, opowiem ci historie smieciu, pewnego razu, z pewnych przyczyn, miałem zablokowane konto na kilka miesięcy, wtedy pomyślałem, ze odpocznę itp. Pewnego dnia coś mnie tchnęło i zrobiłem sobie nowe konto, po kilkuset bitwach miałem prawie 3k wn8. Moral z tej bajki jest taki, ze jesteś śmieciem z nowym/zresetowanym kontem i wozisz sie niczym gnój na taczce.


3k wn8 z kilkuset bitew? slabo wchuj a wiec wypierdalaj na loltractora
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 20 2015 05:11am
Quote (wot993 @ 20 Sep 2015 12:53)
3k wn8 z kilkuset bitew? slabo wchuj a wiec wypierdalaj na loltractora


Daj mi rady progejmerze plox
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 20 2015 05:34am
Quote (wot993 @ 20 Sep 2015 12:53)
3k wn8 z kilkuset bitew? slabo wchuj a wiec wypierdalaj na loltractora



Jebana pindo, do 1k miałeś 2800 wn8, gdzie kurwo przy 6k bitew masz 33% przejechane is6 z ograniczonym mm, wiec japa szmato.
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 05:41am
jak na is-6 to bardzo dobry wynik od tego zacznijmy ze to jest HEAVY tank na LIGHT zrobilbym 4k wn8 w 500..bitw a pozatym czy ja mowie ze jestem jakis pro elo gracz? pokaz swoje wyniki KOKSIE
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 20 2015 05:42am
bo chyba nie wiesz co to jest gra caly czas na poziomie 2500-3000wn8 mowie CALY CZAS


pozatym jak to sie mowi jestem NIEBIESKIM w XVM czyli to jest duzo lepiej niz DOBRY ZIELONY GRACZ.. nigdzie nie wspominalem ze jestem super unicum zajebisty

This post was edited by wot993 on Sep 20 2015 05:47am
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Sep 20 2015 06:12am
ale wez wypierdalaj
bo faktycznie, zle sie czyta ten twoj belkot, polecam odrobic podstawowke

This post was edited by JarooJas on Sep 20 2015 06:13am
Go Back To Polska Topic List
Prev1764765766767768805Next
Add Reply New Topic New Poll