Quote (50groszy @ Sep 20 2015 08:18am)
Kurwa, co za przychlast, opowiem ci historie smieciu, pewnego razu, z pewnych przyczyn, miałem zablokowane konto na kilka miesięcy, wtedy pomyślałem, ze odpocznę itp. Pewnego dnia coś mnie tchnęło i zrobiłem sobie nowe konto, po kilkuset bitwach miałem prawie 3k wn8. Moral z tej bajki jest taki, ze jesteś śmieciem z nowym/zresetowanym kontem i wozisz sie niczym gnój na taczce.
3k wn8 z kilkuset bitew? slabo wchuj a wiec wypierdalaj na loltractora