d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev17627637647657661715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
Apr 21 2013 03:19am
Quote (Kanzelos @ 21 Apr 2013 10:05)
tzn wiesz, teraz z tego co widze to duzo wieksosc farmi mp7 + ze względu na drop legendarów
po patchu jeszcze bardziej biedzie sie opłacało farmic wyzsze mp i grac w teamie, wiec dh na takie mp to fajna sprawa


Na drop legendarów z mp1 nie narzekam - mam ok 1.2-1.5 na godzinę i golda +/- 700 k .
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Apr 21 2013 02:11pm
ktos wie ile za taki ring moge dostac?

Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Apr 22 2013 06:01am

pomoze ktos z wycena? nic takiego na ah nie ma ;/
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 22 2013 11:23am
Quote (hoolz @ Apr 22 2013 02:01pm)
http://i33.tinypic.com/xcr4o3.jpg
pomoze ktos z wycena? nic takiego na ah nie ma ;/


duzo :)
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Apr 22 2013 11:43am
Quote (Dekard @ Apr 22 2013 05:23pm)
duzo :)


pomogles.props
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 22 2013 11:57am
Quote (hoolz @ Apr 22 2013 07:43pm)
pomogles.props


ja tylko identifikuje nie znam sie na wycenach :D
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Apr 24 2013 01:36am
iso build monka pod farme na mp10
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Apr 24 2013 08:45am
znalazłem fajne ręce . I teraz takie pytanie . czy wystawić je na jsp czy sprzedać za euro ?
Cena takich rękawic ( podobne ale bez all res ) przekroczyla cena 3miliardy w poprzednim patchu
Moje mają all res i 8 ias znajomego miały 9%

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 24 2013 09:16am
Quote (KAiTeCh @ Apr 24 2013 04:45pm)
znalazłem fajne ręce . I teraz takie pytanie . czy wystawić je na jsp czy sprzedać za euro ?
Cena takich rękawic ( podobne ale bez all res ) przekroczyla cena 3miliardy w poprzednim patchu
Moje mają all res i 8 ias znajomego miały 9%

http://img837.imageshack.us/img837/6979/screenshot001msa.jpg


po screenie widze, ze sam ich nie znalazles
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 24 2013 09:21am
Quote (KAiTeCh @ Apr 24 2013 02:45pm)
znalazłem fajne ręce . I teraz takie pytanie . czy wystawić je na jsp czy sprzedać za euro ?
Cena takich rękawic ( podobne ale bez all res ) przekroczyla cena 3miliardy w poprzednim patchu
Moje mają all res i 8 ias znajomego miały 9%

http://img837.imageshack.us/img837/6979/screenshot001msa.jpg


wystaw za euro
Go Back To Polska Topic List
Prev17627637647657661715Next
Add Reply New Topic New Poll