Quote (Kanzelos @ 21 Apr 2013 10:05)
tzn wiesz, teraz z tego co widze to duzo wieksosc farmi mp7 + ze względu na drop legendarów
po patchu jeszcze bardziej biedzie sie opłacało farmic wyzsze mp i grac w teamie, wiec dh na takie mp to fajna sprawa
Na drop legendarów z mp1 nie narzekam - mam ok 1.2-1.5 na godzinę i golda +/- 700 k .