d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1762763764765766805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 01:00pm
Quote (wot993 @ 19 Sep 2015 20:49)
zablysnac chciales?

za dużo porno anime ogladasz człowieku


Ale naucz sie cytowac glupku.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 01:06pm
Quote (wot993 @ 19 Sep 2015 19:17)
możesz mi czołgi wypocowac w garażu btw Nick __Tyrael__



Cytuj dalej siebie i odrup poctawufke
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 19 2015 01:49pm
wysyp ludzi ameb :lol:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 02:33pm
http://www.noobmeter.com/player/eu/__Tyrael__/526010547/
na pewno nie pierwsze konto, wystartowales z pompa, ale teraz cos spada

This post was edited by 50groszy on Sep 19 2015 02:37pm
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 02:40pm
Quote (50groszy @ Sep 19 2015 10:33pm)
http://www.noobmeter.com/player/eu/__Tyrael__/526010547/
na pewno nie pierwsze konto, wystartowales z pompa, ale teraz cos spada


nie da sie grac caly czas pod wn8 trzeba jakis shit przechodzic.Setki zloty w wolny exp nie wydaje :P
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 19 2015 02:56pm
>mam ponadk 2,5k smiecie
>ale na drugim koncie
>tylko 2,5k
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 03:27pm
Quote (hehehehehe @ 19 Sep 2015 22:56)
>mam ponadk 2,5k smiecie
>ale na drugim koncie
>tylko 2,5k


wujas prawdziwy pro elo gracz
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 04:42pm
świeża porażka :D

Porażka
Tundra
IS-6
Doświadczenia:2 669 Kredytów 159 840
Osiągnięcia w walce Specjalista, Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

Dośw. załogi: 7 642
Naprawa: -7 250
Amunicja: -50 000
Kredyty: 102 590 WN8: 14 282 (100) 6000dmg szkoda że nie dalem rady wygrac :(

This post was edited by wot993 on Sep 19 2015 04:43pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Sep 19 2015 05:04pm
Quote (wot993 @ 20 Sep 2015 00:42)
świeża porażka :D

Porażka
Tundra
IS-6
Doświadczenia:2 669 Kredytów 159 840
Osiągnięcia w walce Specjalista, Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

Dośw. załogi: 7 642
Naprawa: -7 250
Amunicja: -50 000
Kredyty: 102 590 WN8: 14 282 (100) 6000dmg szkoda że nie dalem rady wygrac :(


taki zajebisty, ale nadal smiec
Go Back To Polska Topic List
Prev1762763764765766805Next
Add Reply New Topic New Poll