Quote (K4ktu5 @ Sep 22 2013 03:07pm)
American Beauty, warto?
to włączam.
lul, jak sie mozna w ogole o to pytac?

AB jest epic.
Hangover 3 - gorsze od jedynki oczywko, poziom w okolicach dwojki, ale nie zalatuje tak bardzoe odgrzewanym kotletem
The Iceman - niezly,warto obejrzec
Quote (chedonista @ Sep 20 2013 08:23pm)
OGLADALEM DESPICABLE ME. NAJLEPSZY FILM ANIMOWANY JAKI WIDZIALEM
ogladales z polskim czy oryginalnym dubbingiem?
This post was edited by WinTheInternet on Sep 22 2013 07:39am