d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1761762763764765805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 11:16am
Quote (50groszy @ Sep 19 2015 06:45pm)
I chuj, wypierdalaj


ale to mocne było wypier.. to cie moge w dupcie jak chcesz
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 11:17am
Quote (wot993 @ Sep 19 2015 07:16pm)
ale to mocne było wypier.. to cie moge w dupcie jak chcesz


możesz mi czołgi wypocowac w garażu btw Nick __Tyrael__
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2015 11:28am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 11:54am
Quote (wot993 @ 19 Sep 2015 19:17)
możesz mi czołgi wypocowac w garażu btw Nick __Tyrael__


Wypierdalaj po slownik bezmozga amebo.
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 12:03pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 19 2015 07:54pm)
Wypierdalaj po slownik bezmozga amebo.


o jeju rzeczywiŚcie taki byk ze chu1 mnie boli.Sprawdz majty czy doszedłes
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 19 2015 12:04pm
Quote (wot993 @ Sep 19 2015 08:03pm)
o jeju rzeczywiŚcie taki byk ze chu1 mnie boli.Sprawdz majty czy doszedłes


:D
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Sep 19 2015 12:24pm
dawno w tym temacie nie było tyle życia xd
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 19 2015 12:30pm
Quote (wot993 @ 19 Sep 2015 20:03)
o jeju rzeczywiŚcie taki byk ze chu1 mnie boli.Sprawdz majty czy doszedłes


Odrob podstawowke, bo masz kurewskie braki w poslugiwaniu sie jezykiem ojczystm i z kazdym postem coraz bardziej sie pograzasz, debilu.
Member
Posts: 3,425
Joined: Jul 18 2014
Gold: 1,172.00
Sep 19 2015 12:49pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 19 2015 08:30pm)
Odrob podstawowke, bo masz kurewskie braki w poslugiwaniu sie jezykiem ojczystm i z kazdym postem coraz bardziej sie pograzasz, debilu.[/QUOTE

Co za typ :D i tak kazdy wie o co chodzi a ty robisz jakis wielki problem chu1a wbijam w twoje przecinki POLONISTO Z D2JSP.Moge sie pograzac jeszcze dalej panie POLONISTO i gowno Ci do tego Racja? nie prosilem cie o zadne korepetycje wiec zamknij kniape



zablysnac chciales?

za dużo porno anime ogladasz człowieku

This post was edited by wot993 on Sep 19 2015 12:53pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Sep 19 2015 12:59pm
zamknij kniape cichy xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1761762763764765805Next
Add Reply New Topic New Poll