Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 19 2015 08:30pm)
Odrob podstawowke, bo masz kurewskie braki w poslugiwaniu sie jezykiem ojczystm i z kazdym postem coraz bardziej sie pograzasz, debilu.[/QUOTE
Co za typ :D i tak kazdy wie o co chodzi a ty robisz jakis wielki problem chu1a wbijam w twoje przecinki POLONISTO Z D2JSP.Moge sie pograzac jeszcze dalej panie POLONISTO i gowno Ci do tego Racja? nie prosilem cie o zadne korepetycje wiec zamknij kniape
zablysnac chciales?
za dużo porno anime ogladasz człowieku
This post was edited by wot993 on Sep 19 2015 12:53pm