d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev17617627637647651411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Sep 18 2013 04:55am
Quote (mlody123 @ Sep 17 2013 05:15pm)
jak będzie lektor to ci powiem czy warto :P


o kurwa, a myslalem ze lektor jest dla starych zgredow
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 18 2013 06:13am
obejrzalem wlasnie After earth, nie wiem czemu ludzie tak narzekaja. Nie jest to film wypakowany akcja po brzegi, ale ogladalo sie dosyc przyjemnie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 18 2013 07:20am
Quote (DzonyPe @ Sep 18 2013 11:09am)
http://www.youtube.com/watch?v=INmtQXUXez8
cos czuje ze bedzie kaszanka
Hugh Laurie mial grac tam jedna z glownych rol, ale ten pomysl upadl.
Szkoda, bo dla niego samego poszedlbym na ten film b)
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Sep 18 2013 07:25am
Quote (Luc- @ Sep 16 2013 08:55am)
Nijak to się ma do klimatu z książki. Oczywiście wielka pompa w tej nowej wersji, którą wyłączyłem po godzinie.Ta z Robertem Redfordem o wiele bardziej oddawała klimat z powieści Fitzgeralda.

Dawno nic nie oglądałem i szukam jakichś dobrych i ambitnych produkcji z gatunków thriller i/lub dramat.


serdecznie polecam 'kochankowie z księżyca', komedio-dramat..romantyczny(?)..jeden z lepszych filmów jakie w życiu oglądałem

bezbłędna rola E. Nortona i Bruce jakiego jeszcze nie widziałeś, ale to tylko takie smaczki, bo produkcja po prostu niszczy.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Sep 18 2013 07:38am
Quote (Pozer @ Sep 18 2013 01:39am)


o ja pierdole, zeby sie jarac thorem
pomywacz/10
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 18 2013 07:43am
Quote (DzonyPe @ Sep 18 2013 01:13pm)
obejrzalem wlasnie After earth, nie wiem czemu ludzie tak narzekaja. Nie jest to film wypakowany akcja po brzegi, ale ogladalo sie dosyc przyjemnie.


poniewaz scfi boye porownuja wszystko z star trekiem/sw i płaczą, ze nty film z rzedu byl chujowy.
bardzo mi sie podobalo to, ze will smith gral role drugoplanową i dali sie wykazac chlopakowi :D ocenilbym jakos na 7/10
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 18 2013 07:54am
Quote (viewprofile @ Sep 18 2013 02:38pm)
o ja pierdole, zeby sie jarac thorem
pomywacz/10
Przestan za mna sie walesac do kazdego tematu :mellow:
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 19 2013 02:46pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 20 2013 11:33am
Брат (Brat) 1997 na dzisiaj.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Sep 20 2013 12:20pm
Quote (mlody123 @ Sep 19 2013 10:46pm)
http://www.youtube.com/watch?v=TfHkGBywm_I

http://www.youtube.com/watch?v=RoHFYBs8HEQ

muszę wam polecić  :drool:


wszyscy obejrza, wszak poleciles

Quote (Pozer @ Sep 18 2013 03:54pm)
Przestan za mna sie walesac do kazdego tematu  :mellow:


ten temat jest moj, podobnie jak wiele innych na tym forum. mozesz odejsc.
Go Back To Polska Topic List
Prev17617627637647651411Next
Add Reply New Topic New Poll